Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rock Müziğin Tarihçesi

Christian rock/metal nerede? Sana hiç yakış tıramadım.

Belirli bir müzikal özelliği olmayıp ele aldığı kavram bakımından bir ifade çünkü Christian rock/metal. Müzikler birbirine müzikalite bakımından çok farklılık gösteriyor.

Horror Punk gibi egzantrik türler de var.

Alt dal değil bildiğim kadarıyla. Esinlendiği tür daha çok Punk çünkü Horror Punk'ın.

Eve geçince okuyacağım. Bu konu çok detaylandırılabilecek bir konu. Konu sahibi dışında da eklemeler yapılabilir sanırım. Benim öyle yazabilecek kadar derin bilgim yok bu konuda ama postrock favorimdir.
Benimki girizgah, benim bilgim sınırlı bilen yazsın mantığı ile açtım konuyu.

Başlık altında sohbet dönsün güzel şarkılar bulunduğunda buraya atılabileceğini de düşündüm bu türle ilgili mesela.

Benimki girizgah, benim bilgim sınırlı bilen yazsın mantığı ile açtım konuyu.

Başlık altında sohbet dönsün güzel şarkılar bulunduğunda buraya atılabileceğini de düşündüm bu türle ilgili mesela.
Eline sağlık iyi yapmışsın. Başka ilgili arkadaşlar da varsa destek atarlarsa çok güzel konu olur bu.

Şu sıralar power metal dinliyorum biraz. Genelde orta çağ benzeri işlerle birlikte çalıyorlar ama bence en çok eski animelere yakışıyor.

Gençken ne kadar rock dinlerseniz dinleyin yaşlanınca bir süre sonra Anadolu türküleri vücudunuzu esir alıyor arkadaşlar. Kesin bilgi yaymanıza gerek yok ömrünüz varsa görüyorsunuz :) Kiminde erken başlıyor kiminde geç ama başlıyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık