Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
forum kariyerinde tutturduğun tek konu lucci güçlü döner. onu da @Sir Crocodile ın Crocodile güçlü döner tezinden arakladın.
Ehehehe şaka mısınız Crocodile güçlü döneri geç amiral döner diyen de benim kum-kun daha haberi bile yoktu o sadece croconun güçlü olduğunu millete anlatmaya çalışıyordu ama onu derken de kafasındaki güç Yc3 falan idi. :D Nadiren karavana atmışlığım var benim :) o da Sanji falan önemsiz geyik şeyler.

Sadece o tek yer kısmını dağıttı, daha büyük bir travma için devamı şart. Devamını da görebilirmiyiz emin değilim.
Görürüz, küskü reis hala sahalarda kana susamış bir motivasyonla raks etmekte. İlk önce zokayı yutturup psikoloji bozuyor,sonra tedavi ediyor.

Vallahi ben böyle karakter görmedim.

Görürüz, küskü reis hala sahalarda kana susamış bir motivasyonla raks etmekte. İlk önce zokayı yutturup psikoloji bozuyor,sonra tedavi ediyor.

Vallahi ben böyle karakter görmedim.
Devam etmesini ben de isterim ama emin değilim. Savaş yarıda kalmasaydı büyük şov yapacaktı, bundan emindim ama savaşın yarıda kalması devamı için neler olabileceği konusunda öngörülerimi yıktı diyebilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık