Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Lider gibi değildi ama Lucci bunlara emir verdiğinde. Güç olarak yakınlardır bence. Statü farkı yoktur sadece. Kutsallara gelen emri direk iletiyorlardır birbirlerine.

Fakat Robin maskeliler ayrı seviyede diye belirtti. Güç olarak farkları vardır. Saka samuraylar diye çekiniyordu ama kutsallar bu 3'nün gücüne güvenip Wano'ya gönderdi. Üstüne sağlam görevde verdi. Bütün Wano rakipleri aslında şu an. Umarım kötü işlemez güçlerini.
Bence yapı olarak cp9a benzer. Spandam yerine kutsallar vardır lucci yerinede o avatarindaki eleman vardır diye düşünüyorum.
Lucci bu grubun kakusudur

Bence yapı olarak cp9a benzer. Spandam yerine kutsallar vardır lucci yerinede o avatarindaki eleman vardır diye düşünüyorum.
Lucci bu grubun kakusudur
Bakalım devrimciler 2yıl sonrasında bile bu örgütten bu kadar çekiniyorken güçlü çıkmamaları saçma olur.

Bende maskeli elemanın güçlü çıkacağını düşünüyorum ama işte tam bizden birilerine yedirmelik bir arc'a dahil oldular. :/

Lider gibi değildi ama Lucci bunlara emir verdiğinde. Güç olarak yakınlardır bence. Statü farkı yoktur sadece. Kutsallara gelen emri direk iletiyorlardır birbirlerine.

Fakat Robin maskeliler ayrı seviyede diye belirtti. Güç olarak farkları vardır. Saka samuraylar diye çekiniyordu ama kutsallar bu 3'nün gücüne güvenip Wano'ya gönderdi. Üstüne sağlam görevde verdi. Bütün Wano rakipleri aslında şu an. Umarım kötü işlemez güçlerini.
Wano'daki CP'ler ilginç gerçekten. Bir ara Kaido'nun tarafı için bizim taraf diyorlardı.

Wano'daki CP'ler ilginç gerçekten. Bir ara Kaido'nun tarafı için bizim taraf diyorlardı.
2 tarafın savaşması da işlerine geliyordu diye biliyorum. Çünkü ppdeki sahnede hazır savaşıyorken öldürün birbirinizi diye pis pis sırıtıyordu :D

Orochi ile anlaşmaya çalışıyorlardı en başta. Silah anlaşması falandı diye hatırlıyorum. Tam bölümdeki sahneyi hatırlayamadım şimdi.

2 tarafın savaşması da işlerine geliyordu diye biliyorum. Çünkü ppdeki sahnede hazır savaşıyorken öldürün birbirinizi diye pis pis sırıtıyordu :D

Orochi ile anlaşmaya çalışıyorlardı en başta. Silah anlaşması falandı diye hatırlıyorum. Tam bölümdeki sahneyi hatırlayamadım şimdi.
Bunların olduğu sahneler çok karışık zaten. Lucci için Wano'ya geliyor denildi herkesçe, sonra başka yere gidiyor denildi. Ne olduğu hiç belli değil. :D

Lucci'nin gücünü size şöyle açıklayayım.

2 sene evvel Franky buna vurup tekkaisini aşamayınca şöyle diyordu : Senin yendiğin adam güçlüydü hakkını veriyorum ama benim dorikim onun 5 katı.

Yani şöyle hesap edin adamın gücünü şu an.Aşağı yukarı Franky x 5 olarak. :)

Benim hesaplarıma göre 2 milyar ödül alsaydı şaşırmazdım.Temizinden sağ kolu var muhtemel de amiral.

Bunların olduğu sahneler çok karışık zaten. Lucci için Wano'ya geliyor denildi herkesçe, sonra başka yere gidiyor denildi. Ne olduğu hiç belli değil. :D
İşte şimdi bir de işgale hazırlanıyorlar ama Zunesha çıktı ortaya. Zunesha'ya yedirir diye korkuyorum...

Samuraylardan çekiniyorsun. Üstüne ek olarak ayı gibi güçlü adamlar var adada. İçi çöplerle dolu hükümet gemileriyle işgal etmezsin herhalde. Net güçlü elemanlar olması lazım gemilerde. :D

Grubun en güçlüsü liderse lucci ve şu cp0 patronu eleman en başta. Enteresanki eski cp9 dan kimse wanoya geçmemiş. Kaku,lucci falan hep yanyana. Lucci baya geliştirmiş kendini kutsal ejder koruyorsa. Bence sıralama

Lucci
Cp0 Boss
Kaku falandır

Çeşke yenildikten sonra ölseydi böyle karakterlerin tekrar çıkması çok anlamsız karaktere de zarar veriyor hem. Eskiden kendi adalet düşüncesi için savaşıyordu şimdi ise düz kutsal köpeğinden başka bir şey değil. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık