Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.7%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 173 65.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    266
Killeri harcamadimi Zoro?Arkadaş Oda Kid ve Lawa Big Mom dövüşdürürken Luffy Kaidoyu yeniyordu
Orada Killer'ın silahları yoktu ayrıyeten yaralıydı. Ben gelecekte olası bir Kid vs Luffy tayfası savaşından galip çıkmayacağını düsünüyorum. Isteyenle istediği iddaya girerim tartismaya gerek yok bos yere.

Orada Killer'ın silahları yoktu ayrıyeten yaralıydı. Ben gelecekte olası bir Kid vs Luffy tayfası savaşından galip çıkmayacağını düsünüyorum. Isteyenle istediği iddaya girerim tartismaya gerek yok bos yere.
Orda Zoro kral hakisi bile kullanmıyordu.Killeri Sanji bile rahat alır

Yani yamiyi Ace,Boa Hancock,Lawa karşı kullandiğı anları Oda göstermedi bize.Bence Nikayla birlikte en güçlü ikinci meyve.Bence yonkoular eşit güçte
Yami yami yi nika ile hiç karşılaştıramayız çıkamayız işin içinden.Ace o zamanlar değilde günümüz wano sonrası Karasakal ile kapışsaydı harcardı Karasakalı.

Yami yami yi nika ile hiç karşılaştıramayız çıkamayız işin içinden.Ace o zamanlar değilde günümüz wano sonrası Karasakal ile kapışsaydı harcardı Karasakalı.
Karasakal hafife alınan biri.Hafife alınmasının sebebi korkaklığı riskli kavgalara bulaşmaması.Garpı paket edince potansiyelini hep birlikte görücez

Karasakal hafife alınan biri.Hafife alınmasının sebebi korkaklığı riskli kavgalara bulaşmaması.Garpı paket edince potansiyelini hep birlikte görücez
Rayleigh ile kapışmayı göze alamamış biri sadece bu da değil ki ne zaman bir kavgaya tutuşacak olsa kaçıyor. Garp gibi bir efsane'nin karşısında hiç duramaz dediğin gibi korkaklığıyla ün salmış en iyi yaptığı şey kaçmak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık