Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Crocodile

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi

Lucci vs Crocodile

• Kullanılan toplam oy
    178
Utanmadan benim yorumlarımı eleştiriyorlar hala Crocodile konusunda. :S

La sizlerin bu adama karşı yorumu Coby yener, Pekoms yener, Diamante yener tarzı. Siz hangi düşünce ile benim yorumlarımı sorguluyorsunuz? :D

Ben Amiral diyorum, siz ne dediniz geçmişte? Gelinen noktada kim haklı çıktı? Yıllardır bu adam zayıf değil dedik hebele hübele yaptınız. Şimdi de işi farklı kıvırma çabası içine girdiniz. Pekomscu tayfa kudurmaya devam etsin ne diyeyim daha... :D
Coby hala şansı var. Hangi amirali alacakmış bu Croco isim ver istersen.

Crocodile şimdiye kadar haki bile göstermedi, hani bir ek bilgi olarak bile geçmediler haki'yi. Adam sadece Logia olmanın ekmeğini yiyor yıllardır. Lucci de son gördüklerimizden sonra bu savaş pek anlamlı değil.

Daha denk bir mücadele için düşünürsek Croco suya karşı zayıf, peki hangi cp ajanı suya karşı zayıf? Kalifa. İkisi de su istemiyor, eşit bir mücadele olur diyeceğim ama Kalifa haki biliyor, Crocodile'de ise haki yok. Croco yine kaybeder gibi duruyor ama en azından ıslanmayacak.

Utanmadan benim yorumlarımı eleştiriyorlar hala Crocodile konusunda. :S

La sizlerin bu adama karşı yorumu Coby yener, Pekoms yener, Diamante yener tarzı. Siz hangi düşünce ile benim yorumlarımı sorguluyorsunuz? :D

Ben Amiral diyorum, siz ne dediniz geçmişte? Gelinen noktada kim haklı çıktı? Yıllardır bu adam zayıf değil dedik hebele hübele yaptınız. Şimdi de işi farklı kıvırma çabası içine girdiniz. Pekomscu tayfa kudurmaya devam etsin ne diyeyim daha... :D
Cahile yetki vermişler gitmiş babasını asmış derler bilir misin dklsfhsldhf

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık