Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Road To Laugh Tale

Tek elle tutulur bilgi 4. Poneglifin olabileceği yerler.
-En düşük ihtimal gibi görünse bile Vera denen ada olabilir. Gökyüzü adasından alınan poneglif eğer kırmızı ise Roger’ın bıraktığı notu okuyabilme ve Noland bağlantısından dolayı gözden uzakta bilinmeyen bir yerde olma ihtimali bence yüksek.
-Elbaf güçlü devlerden dolayı olabilir güvende olacağı düşünülebilir ama orada olsa mutlaka duyulurdu. Elbaf dışarıya açık bi ada ve denizciler olsun Korsanlar olsun hepsiyle bağlantıları var. Zou’da Poneglif olmasının sebebi tamamen dışarıya kapalı olan Wanodan getirilmiş olması bilen kişi sayısı çok az. Elbaf bu konuda çok dışa kapalı değil. Denizcilerdeki devler bile söyleyebilirdi. sonuçta taraf değiştirmişlerdi.
-Son olarak Teach’in mekanı Korsan Cenneti Arıkovanı Adası orada bi Poneglif olması fikri bence olası çünkü 2 Yonkou’da varken bu Yonkou da da olması fikri bence normal. Ama orada daha çok Xebec ve Rocks konusu işlenecek gibi duruyor ayrıca Poneglif çıkarsa tadından yenmez.
Ayrıca Teach iddialarını güçlendirecek birsey daha var. Beyazsakal için söylenen One Piece’e en yakın kişiydi ve One Piece’in önünde oturuyordu ve en büyük engeldi sözleri. Bana kendisinde Poneglif olduğu için bu sözler söyleniyordu hissini uyandırdı. En güçlü adam 5 milyar ödülü var bu yüzden elindeki Poneglifi kimse alamaz alamayınca da One Piece e ulaşılamaz. O düşünce Poneglif Teach’e geçmiş olabilir.

Amiraller, Wano gibi meseleleri ele alacağını düşünüyorum. Ama en çok da BM ve Kaido'yu ele alacağını düşünüyorum. Ne dersek diyelim çok eksik gördük geçmişlerini bu karakterlerin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık