Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Rick and Morty (2013-)

Rick and Morty 2. Sezondan beri fanı olduğum bir dizi.

O zamanlar bozuk fan kitlesi olarak sadece; kendini üstün gören Entel Feridun'lar vardı. İnsanlar bundan şikayet ederdi.

Daha sonraları 3. Sezonun Pickle Rick bölümüyle beraber; küçük yaştaki MCU fanları ayarında bir kitle daha takip etmeye başladı seriyi.

Bana sorarsanız ikinci kitle birinciyi bile arattı.

Çekmiş olduğu iğrenç kısa filmi ben elim kolum titreye titreye izledim. Böyle kişiler üzgün olduklarını söyleseler de, pişman olduklarını söyleseler de keşke böyle göz önünde olmayı kesseler. Git gerçekten pişmanlığını yaşa kendi dünyanda.Hiç samimi gelmiyor. Midem bulandı gerçekten. Kara mizah adı altında o kadar iğrenç şeyler yapılıyor ki artık hayret bile edemez oldum. Kara olduğu kesin ama mizah olmadığına eminim.

Özgürlük böyle bir şey işte bir yerden sonra poha basıyor :oleyo2:

Uzun zamandır izlemedim zaten şu videoya bakayım dedim gerçekten harika beyin kokuyor...

Aptal bir çizgifilmi izlemek nasıl üstünlük oluyor anlamıyorum.Entel gözükmek için fular takmanın yan sanayisi sanırım.Videoya gelince buna kara mizah diyenlerin gülenlerin alayı tecavüzcü sübyancı aynı zihniyetteler çünkü.
bi ara cidden öyle görülüyodu anlamak için bir çok şey bilmek lazım falan muhabbetleri oluyodu hatta ben ilk 3 bölümü izleyip beğenmeyince anlayamadım galiba falan diye düşünmüştüm noldu şimdi hep mi boka sardı ?

Çekmiş olduğu iğrenç kısa filmi ben elim kolum titreye titreye izledim. Böyle kişiler üzgün olduklarını söyleseler de, pişman olduklarını söyleseler de keşke böyle göz önünde olmayı kesseler. Git gerçekten pişmanlığını yaşa kendi dünyanda.Hiç samimi gelmiyor. Midem bulandı gerçekten. Kara mizah adı altında o kadar iğrenç şeyler yapılıyor ki artık hayret bile edemez oldum. Kara olduğu kesin ama mizah olmadığına eminim.
emin ol gülen vardır arkaya bi de bebek sesi koymuş allahsız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık