Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Record Of Ragnarok (Shuumatsu No Valkyrie)

Leonidas'ın tasarımını güzel ve özgün buldum. Açıkcası sıradan miğferli, pelerinli, donlu, mızraklık Spartalı olsa sıkıcı bulurdum. Ayrıca yazar Lu Bu'da mızrak kullandığı için büyük ihtimal benzer olmasın diye bu sefer kalkan vermek istedi. Sadece kalkan ile kalacağını sanmıyorum bu arada kalkan büyük ihtimal form falan değiştirip modern bir silaha dönüşecektir. Ayrıca yazarın bu tutumu ilerideki Simo için de umutlarımı arttırdı umarım kendisine güzel modern bir keskin nişancı tüfeği verir.

Leonidas büyük ihtimal öldükten sonra kendini modern askeri yöntemler konusunda geliştirdi, böylelikle geçmişteki yenilgisini telafi edeceğini düşünüyor olabilir. Zaten Tesla dövüşünün ana teması insanlığın kendini geliştirmesiydi, bir sonraki dövüşçüde bunu görmemiz gayet yerinde olmuş

Bir çok insan Leonidas'ın insanlığın son umudu olarak en son dövüşeceğini düşünüyordu ki Leonidas kendi de en son savaşmayacaksa bu tur dövüşmeyi reddettiğini söylüyor ama Apollo duyunca fikrini değiştiriyor. Mitolojide Spartalıların tanrısı Apollo'ydu bu yüzden Leonidas'ın Flashbackte intikam için savaştığını görebiliriz.

Son olarak Hera'yı göstermedin bir şey demedik, Persephone'u gösterdin kırıldık ama ses etmedik en azından Hades saldırıları ile kraliçemizi andı. Ancak Artemis bu sefer gözükmezse kalbimizi çok kırarsın ey Mangaka.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık