Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Record Of Ragnarok (Shuumatsu No Valkyrie)

Ben en çok Thor'un tipine takıldım, bu tipte Thor olmaz abi tam japon işi Thor olmuş.

Onun dışında böyle serilerde hiç Türk karakter görmüyoruz gıcık kapıyorum. Karındeşen Jack koyuyorlar bir tane Türk koymuyorlar.
Kim olacaktı ki Türk? Bu arada olsa daha problem, bizimkiler şirketlerini basar. Hindu tanrısı kullanıldı diye tonla eleştiri yemişti manga, dayak yerken hoşlarına gitmez kimsenin

Kim olacaktı ki Türk? Bu arada olsa daha problem, bizimkiler şirketlerini basar. Hindu tanrısı kullanıldı diye tonla eleştiri yemişti manga, dayak yerken hoşlarına gitmez kimsenin
Nereden haberi olacak? Ülkücüler mi basacak, sanki ülkücüler anime izliyor. Oğuz Kağan koyar destanı var, Baybars koyar, Harzemşah koyar. Bir sürü koyulabilecek adam var. İlla çok ünlü olması gerekiyorsa Timur falan koyar.

Nereden haberi olacak? Ülkücüler mi basacak, sanki ülkücüler anime izliyor. Oğuz Kağan koyar destanı var, Baybars koyar, Harzemşah koyar. Bir sürü koyulabilecek adam var. İlla çok ünlü olması gerekiyorsa Timur falan koyar.
Geneli kendi kültüründen alıyor. Olmayanı da Büyük İskender gibi tipleri alır alsa. Türklerin mitolojik tanrıları var da biraz Yunanlara benziyor. Referans alınmamıştır.

Geneli kendi kültüründen alıyor. Olmayanı da Büyük İskender gibi tipleri alır alsa. Türklerin mitolojik tanrıları var da biraz Yunanlara benziyor. Referans alınmamıştır.
İşte zaten öyle yabancıların tarihi kişiliklerini alıyorlar bir tane bizden görmüyoruz onu dile getirdim. Timur oradaki çoğu ismi dörde beşe katlar ün olarak.

Üye silindi 7459

Adem ile Poseidon erik gibi kütür kütür
-Japon milliyetçiliğini iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir mangadır :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık