Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Yaşlılığı amirali biraz tutacak seviyededir çünkü bağımsız kendo kendine takılıyor .

Gençliği ise amiralden tek yer. Çünkü sağ koldu o zamanlar. Sağ kol aşağılık bir varlık.

Gerçi Rogerin Big Momdan kaçarak pone aldığı düşünülünce kaptanı dahi acaba yonko seviyesi mi ki de Rayleigh yonko dedim hani :d
Puhahhaha. Ne Big Mom mı? Kaç kaç kaç :ehe:

Ziyaret değil "Kaçmak" :D Sıkıntı yok açıklarsan benim işime gelir. Demek ki o olaylara rağmen yaptığım varsayımları kabul etmiyorsun demek olur. O zaman Ray için dediklerinde gider bence :D
Sen varsayım yapmıyorsun ki, "sallıyorsun" Bushido.:oleyo: Çünkü KK nasıl olunur belli. O yüzden "KK Roger, Big Mom'dan kaçtı." doğru bir çıkarım değil.:D

Sen varsayım yapmıyorsun ki, "sallıyorsun" Bushido.:oleyo: Çünkü KK nasıl olunur belli. O yüzden "KK Roger, Big Mom'dan kaçtı." doğru bir çıkarım değil.:D
Aaaa ne dediiii hahahah :D Neyse bro ikisi de efsane olmuş işte. Hak edip Kral unvanı almışlar o yüzden bu adamlar en iyilerden. O yüzden kaçmış bile olsa Roger, ben laf demiyorum. Sadece Ray için denilenlere örnek olsun diye yazdım. Bak kaçmasına rağmen adamın olayı var diye söylüyorsun. İşte Ray'in de var :D

Hani yardım etmek istiyor fakat yardım edemiyor ya. Yani yaşlıyım ve size yardım etmem için önce bu adamı geçmem lazım ama şu an bu adamı geçecek gücüm yok,o yüzden yardım edemiyorum diyor kısaca. :)

Anlaşmalı ayrılmışlardır.:) Reyli zaten dövüşü devam ettirmek istemez. Dövüş uzarsa kendisinin zor durumda kalacağının farkında. Kizaru'nun amacı bizim tayfa idi. Onları da Kuma ortadan kaldırdı ve Kizaru ''Bunun sorumluluğu sende'' minvalinde konuşmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Keza Kizaru'nun da dövüşe devam etmek için sebebi kalmadı. O yüzden her iki tarafta zayiat olmasın diye sonlandırmışlardır diye düşünüyorum.
WG, kırmızı bültenle arıyor bunları. Boşuna mı gizlenen gizlenmiş. :D

Kizaru da sanıldığı gibi yumuşak huylu biri değil. Luffy - Kid - Law için gelmişti ama süpernovaları siliyordu.

Ergen Marco, bilemedin üniyi bitirmiş Vista, o da olmadı Roger'ın gelişine vurduğu Oden seviyesi falan işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık