Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
3 haki de uzman olması, Garp'ın amirallere velet çekmesine rağmen bu adamdan efsane diye bahsetmesi gibi etkenlerle gençliğine yonkou denmesi çok normal. Yonkou değilse ne amiral mi? Eğer gençliğinde amiral olsaydı bilmem kaç yıl dövüşmedikten sonra nasıl amiral tutuyor?

GL’nı fethetmişler işte. Çeşitli dövüşlere giriyor bizimkilerde mesela. Luffy bütün adamaları kendimi dövüyor? Ben burada KK unvanı güçsüz balon demiyorum ama unvanlarında bir önemi var. Kimse laf olsun diye Kral olarak anılmaz. Ray özel olarak Kral ve efsane diye anılan adamlardan biri yani bu adam her türlü süper güç ve farklı. Diğer sağ kollar ile bir tutulamaz.
"Herkesi yenerekten kastim rakiplerini olacaktı"
Bu görüş ayrılığı uzayıp gidecek diye düşünüyorum. Burda tartısmayı sonlandıralım ne dersin?:)
Cünkü gördüğun Amiral seviyesi ve Ray'in Zirve seviyesi ile benim gordugüm seviye cok farklı.

Ben halen 1 2 tık alt olduğu halde Yonkou>=Amiral ettiğini düşünüyorum.
KK'nın sağ ve sol kolu en az amiral seviyesi olmalı. 4 ve 5. adam da dof seviyesinde olmalılar. Aksi halde 3 amiral tayfayı ezer geçer.

Seriye bakalım. Akainu filo amirali. Luffy ile kapışacağı kesin. Kizaru tekmeci bir arkadaş ve hızlı. Sanji de hız ve tekmeleri ile ön planda. Fuji ile Zoro eşleşti bile. 2 kere karşılaştılar. 3.sü yolda. Bunları bizimkiler yenecek bu kesin. Jinbei akainu gibi canavarın magma yumruğunu avucu ile durduran birisi. Aynı yumruk ace'i öldürdü. Bu da demektir ki seri sonunda bizim tayfada Luffy ve sağ ve sol kolları zoro ve sanji amiralden güçlü hale gelecekler. Bunlar kesin. Bence Jinbei de gelecektir. Buradan yola çıkarak bile,

Roger ve sağ ve sol kolu rayleigh ve gabanın amiralden güçlü olduğunu anlayabiliriz. E bu da bizi yonkou seviyesine yaklaştırır.

Roger, Luffy >= Yonkou
Rayleigh, Zoro = Yonkou
Gaban, Sanji >= Amiral

Seri bu şekilde ilerliyor.

KK'nın sağ ve sol kolu en az amiral seviyesi olmalı. 4 ve 5. adam da dof seviyesinde olmalılar. Aksi halde 3 amiral tayfayı ezer geçer.

Seriye bakalım. Akainu filo amirali. Luffy ile kapışacağı kesin. Kizaru tekmeci bir arkadaş ve hızlı. Sanji de hız ve tekmeleri ile ön planda. Fuji ile Zoro eşleşti bile. 2 kere karşılaştılar. 3.sü yolda. Bunları bizimkiler yenecek bu kesin. Jinbei akainu gibi canavarın magma yumruğunu avucu ile durduran birisi. Aynı yumruk ace'i öldürdü. Bu da demektir ki seri sonunda bizim tayfada Luffy ve sağ ve sol kolları zoro ve sanji amiralden güçlü hale gelecekler. Bunlar kesin. Bence Jinbei de gelecektir. Buradan yola çıkarak bile,

Roger ve sağ ve sol kolu rayleigh ve gabanın amiralden güçlü olduğunu anlayabiliriz. E bu da bizi yonkou seviyesine yaklaştırır.

Roger, Luffy >= Yonkou
Rayleigh, Zoro = Yonkou
Gaban, Sanji >= Amiral

Seri bu şekilde ilerliyor.
Ben şöyle bakarım
Roger Luffy>=Yonkou
Rayleigh>=Amiral.Zoro hakkında yorum yapmayacağım. Eğer yaparsam:
Zoro=Amiral.
Sanji<=Amiral düşüncesindeyim.
Söyle ama ben Yonkou>=Amiral dedigim icin bir iki tik fark oynuyor benim hesapta.
<= de küçuk esit olan taraf da alabilir hesabı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık