Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Raised by Wolves (2020-)

Yayınlayan Kanal: HBO Max
Sezon Sayısı: 2
Türü: Dram, Fantezi Bilimkurgu
Durumu: Devam Ediyor
Baş Roller: Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim

Mitraikler ve ateistler arasındaki savaş dünyanın sonunu getirmiştir. Campion isimli bir ateist, bir şekilde ele geçirdiği Necromancer tipi bir androidi yeniden programlar ve ona Anne adını verir. Anne'ye altı tane insan embriyosu nakleder ve yanına Baba adını verdiği bir hizmet androidini de vererek onu Kepler-22b isimli gezegene gönderir. Anne ve Baba'nın amacı bu altı embriyoyu bu gezegende büyüterek insanlığı yeniden başlatmaktır. Çocukları ateist olarak yetiştirmeleri gereken duygulara sahip olmayan androidler ve küçük çocuklar anlaşmaya çalışırken içi Mitraikler ile dolu bir uzay gemisi onların olduğu gezegene inince olaylar başlar.

Kişisel yorumum: Ridley Scott yapımcı olduğundan dizide Ailen esintileri olduğunu hissedebiliyorsunuz izlerken, galiba olaylar da aynı evrende geçiyormuş. Birkaç yerde Ailen serisine göndermeler var. Dizi çok iyi başlıyor, ancak ilk sezonun sonuna doğru temposu düşmeye başlıyor. İkinci sezon da aynı durgunlukla başlayıp giderek vites yükseltiyor. İkinci sezon çok fena bir yerde bitti, olaylar iyice karıştı. Oyunculukları beğendim. Necromancer dedikleri androidi (posterde arkada uçan şey) neyden yapmışlarsa, aşırı güçlü bir şey. Dönüşüm sahnelerinde şov yaptığında izlemesi zevkli oluyor. Bilimkurgu sevenlere tavsiye ederim.

Uzun zamandır aklımda bunu izlemek. Güzel bir şey çıkacağını düşündüğüm için konsantre olacağım bir dönemde izlemek için erteliyordum. Böyle düşündüğüm eserleri izlemeden önce geçirdiğim bir konsantrasyon süreci var. Yakında izlerim. Spoiler yemem inşallah o güne kadar.

2.sezonun çıktığını bilmiyordum. Bakalım. Ayrıca 1 tık travis de viking havasından çıkmış iyiydi oyunculuğu. Androidler lakin baya döktürmüşler hakkını vermişlerdi. İnş 2 de akmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık