Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Purosuyla En Uyumlu Karakter

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    128
Smoker suratına çizik yemeden önce puro yakışıyordu, şimdiki halinde(belki yaranın şeklindendir) biraz tuhaf duruyor. Crocodile demek üzereyim...

Ekleme: Bir kez daha baktım da koyduğun fotoğraflarda puro hepsinde göze batıyor, yakışmış diyemem ama en az Akainu'da sırıtmış.

Crocodile'ın kadın halinde sırıtıyor bence.
Ahahah bunu llk kez görüyorum yahu. Çok sevimli olmuş. :D

Puro da her türlü yakışıyor. Smoker gibi suratını asmış olsa daha göze batacak ama bu gülümseyen haliyle bile iyi gitmiş. Özdeşleşmiş artık o puroyla. :D

Bu çizim nereden? Oda'nın çizmine benziyor?

Ahahah bunu llk kez görüyorum yahu. Çok sevimli olmuş. :D

Puro da her türlü yakışıyor. Smoker gibi suratını asmış olsa daha göze batacak ama bu gülümseyen haliyle bile iyi gitmiş. Özdeşleşmiş artık o puroyla. :D

Bu çizim nereden? Oda'nın çizmine benziyor?
Shichibukailer karşı cins olsa nasıl görünürdü diye mangaka çizmişti. :D

Shichibukailer karşı cins olsa nasıl görünürdü diye mangaka çizmişti. :D
Diğerlerini de şutlasana bana bir linkle falan. Görmüştüm sanki öyle çizimler ama net hatırlamıyorum. :D

Düt: Rica ediyorum bu çizime dokunmayın, Sanji mangada tam olarak görünmeye başladıktan sonra bunu avatar olarak kullanacağım. Reserved.

Diğerlerini de şutlasana bana bir linkle falan. Görmüştüm sanki öyle çizimler ama net hatırlamıyorum. :D

Düt: Rica ediyorum bu çizime dokunmayın, Sanji mangada tam olarak görünmeye başladıktan sonra bunu avatar olarak kullanacağım. Reserved.

Mihawk bebek yüzlü olmuş hahaha :D
Bb ise düşman başına.Adamın şu anki hali çok yakışıklı geldi bunu görünce. :D

Resimlere yeni baktım da, Smoker için daha kötü bir resim bulamadın mı?

Şu bile daha karizmatik duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık