Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pro Evolution Soccer 2013 (2012)

Merhaba arkadaşlar

2016 yılında olmamıza rağmen hala PES13 oynayanlardanım. Başka oynayan var mı diye merak ettim ve eğer varsa sohbet edelim istedim. Uyguladığınız taktikler, favori takımınız, oynamaktan en keyif aldığınız futbolcu, ipuçları, az bilinenler vs. tarzı konuları konuşabiliriz diye düşündüm.

Benim oynamaktan en keyif aldığım takım R.Madrid ve Roma.

Real Madrid Taktiğim 5 defans şeklinde.
Kaleci: Casillas
SB: Marcelo
SĞB: Arbeloa
Stoper: Ramos - Pepe - Varane
DOS: Alonso
GÖ: Modric
SĞK: Özil
GF: Ronaldo
ST: Benzema

Oynanmaz mi pes13. Hala ognariz arkadaslarla. Barca ve Dortmund favorim,lakin genelde random yaptigimizda oluyor.
Roma yida aliyordum Doumbia varken. Adam tam bir canavar. :D
@Alpamis de saglam pes13culerdendi. :a:

Oynanmaz mi pes13. Hala ognariz arkadaslarla. Barca ve Dortmund favorim,lakin genelde random yaptigimizda oluyor.
Roma yida aliyordum Doumbia varken. Adam tam bir canavar. :D
@Alpamis de saglam pes13culerdendi. :a:
Hızlı oyuncunun olduğu çoğu takımı severim.:D Dortmund,Bayer, Real ile oynardım genellikle. Olay R ve L'leri kullanabilmekte.:D
Bu arada fazla oynamıyorum artık. Taktikte uygulamam ben genellikle.

Bende oynuyorum bilgisayarımı alınca ilk iş yükleyeceğim. Psg, City ve Bayern favorilerim :D

En iyisi Pes 6'ıydı. Çok anısı var :ühü: Ondan önce de Winnig Eleven. Bi daha da futbol oyunlarına ısınamadım.

Pas tuşu bozulana kadar her gün arkadaşla 3-4 saat oynuyorduk :D R.madri-M.city-B.munich. Taktik olarak hızlı oyuncularla çalım atıp gol atmak.

En iyisi Pes 6'ıydı. Çok anısı var :ühü: Ondan önce de Winnig Eleven. Bi daha da futbol oyunlarına ısınamadım.
Vendetta aşkı başkadır la :(
Bir de Japon 99 vardı. Ronaldo ve Roberto Carlos öküz gibiydi. Hatta 2 yukarı 2 aşağı sol sağ sol sağ pas orta yapınca da Dünya karması ve Avrupa karması çıkıyordu. Ne oyundu Bebeto falan :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık