Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Primal (2019-)

Bugün tesadüf eseri Youtube'ta videosuna denk geldim. Sadece bir bakayım neymiş filan diye ilk bölümü izledim ve bir anda 2.sezon 2.bölümde kendimi buldum. Gayet kendini izlettiriyor ve bıraktırtmıyor, çok akıcı.

2.sezon 2.bölüm için dinazor ablaya çok büyük ayıp etti mağara adam kardeş. Yaptığı şeyin kefareti yok gerçekten. :ühü::of:

Son çıkan bölüm gene harika olmasına rağmen filler bölüm gibi bir şeydi. Yine serinin konsepti ile alakalı ama hikaye ile pek bir bağlantısı yok. Yinede belli olmaz belki bir şeyler çıkar.
Bilim adamı dedik, dağ komandosu çıktı adam.

Haftaya 2. sezonun finali yayınlanacak. Eğer güzel yaparlarsa bir kaç eksi hariç güzel bir sezon olacak. Ayrıca sonraki bölümden bir kesit paylaşmışlar. Türkçe kelime konuştu ya adam.

Neden bunu yaparsınız? Acı çekmemizi seviyor musunuz? Niye yani niye...

Beni bilen bilir. Ben Genndy Tartakovsky'i çok severim. Gerek konuları olsun, gerek stili olsun, gerek bunları anlatış biçimi olsun çok severim. O yüzden bu son bölümün Genndy'nin istediği bir şekilde yapılmadığına inanmak istiyorum. Arkada yapımcılarla yada bir başkaları ile sorunlar dönmüş olmalı. Sorun hikayeyle alakalı değil. Sorun bunun çok oldu bittiye getirilmesi ile alakalı. Sanki koca bir bölüm son 3 dakkaya kadar hiç bir şey olmadı, son 3 dakka her şeyi anlatıp gittiler. Seri devam edecek mi oda belli değil. Yani bence net akıllarındaki işleyiş bu değildi. Kesin 1-2 bölüm daha vardı akıllarında ama birileri çıkıp ''Hayır burada bitireceksiniz.'' dedi. Yoksa bunun başka bir açıklaması olamaz.

Yani sözün özü... Mutsuzum. Cidden mutsuzum. Spoilera girip her şeyi anlatabilirim ama konuştukça moralim daha da bozulacak gibi. O yüzden burada noktalamak istiyorum.

Beni bilen bilir. Ben Genndy Tartakovsky'i çok severim. Gerek konuları olsun, gerek stili olsun, gerek bunları anlatış biçimi olsun çok severim. O yüzden bu son bölümün Genndy'nin istediği bir şekilde yapılmadığına inanmak istiyorum. Arkada yapımcılarla yada bir başkaları ile sorunlar dönmüş olmalı. Sorun hikayeyle alakalı değil. Sorun bunun çok oldu bittiye getirilmesi ile alakalı. Sanki koca bir bölüm son 3 dakkaya kadar hiç bir şey olmadı, son 3 dakka her şeyi anlatıp gittiler. Seri devam edecek mi oda belli değil. Yani bence net akıllarındaki işleyiş bu değildi. Kesin 1-2 bölüm daha vardı akıllarında ama birileri çıkıp ''Hayır burada bitireceksiniz.'' dedi. Yoksa bunun başka bir açıklaması olamaz.

Yani sözün özü... Mutsuzum. Cidden mutsuzum. Spoilera girip her şeyi anlatabilirim ama konuştukça moralim daha da bozulacak gibi. O yüzden burada noktalamak istiyorum.
1.sezonu izleyip bırakarak doğru bir seçim yapmışım. Senin bu mesajını görünce de daha bir emin oldum, sağ ol.

Son düzenleme:
1.sezonu izleyip bırakarak doğru bir seçim yapmışım. Senin bu mesajını görünce de daha emin oldum, sağ ol.
Aslında son bölüme kadar izle derdim sana ama emin değilim. Bu sezon gerçekten çok güzel bölümler vardı. 9. bölümde bıraksan her şey güzel olur ama insan orada bırakamıyor işte. Çünkü son bölüme kadar izledikten sonra onuda merak ediyorsun. Hatta ne yalan söyleyeyim son bölümün ilk 10 dakkası bile çok güzeldi. Hala daha şaşırıyorum kendi kendime nasıl her şey böyle oldu.

Senin hatırına bir ara izleyecektim bunu ama böylesine sövüyorsan gerek kalmamış demektir.

İnstagram'da karşıma çıkmıştı başta. Youtube videolarını da görünce kısa kısa izleyerek 1. sezonu bitirdim :D güzelmiş be sarıyor yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık