Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Prens (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    24
Gibi gibi kaliteli ama daha net bir komedi dizisi.

Gibi de mevzunun içine dalıp gerim gerim geriliyor çoğunlukla İlkkan'a dalmak istiyorsun. Ama prens net bir komedi dizisi ve kaliteli iş.

Giray'ın Var Bunlar dizisi de güzel. O, Gibi'ye daha çok benziyor. Farkı ana karakterler maraba değil ve dizi komik olma gayesi güdüyor. O dizi de güzel ama Gibi ve Prens kadar iyi diyemem. Çerezlik güzel bir dizi o da.

Son düzenleme:
bu dizinin 1. sezonunu izledim ve devam etmeyi düşünmüyorum. dizi izliyorum hissi vermedi bu dizi bana, uzun bir güldür güldür skeci gibiydi.
İlk sezonu beğenmediysen doğru karar. Çünkü ilk sezon bütçesi daha az olsa da daha iyi bence.
İkinci sezon daha yavan ve başka karakterlerin rol çalması dizinin tarzına çok uygun değil.

Dizi de diğer karakterler ciddi bir kurguyu oynuyor sadece Prens komedi yapıyor. Bunu mümkün mertebe bozmadan ilerlemesi gerek bence ve ilk sezon bu daha net belli oluyor.

Gibi'nin sezon finallerinde farklı dönemlerde yaşanan absürt komediyi yaptıkları oluyor tarih öncesini işlediler,sümerleri işlediler,orta çağ da vardı galiba,son sezon da rpg dünyasına daldılar büyücülü warrior lu :D Yeni sezonun finalinde Bongomya ya yolları düşse prensle ortak bir bölüm eğlenceli olurdu.Prens karakteri çok iyi karakter dizi orta çağda küçük bir avrupa ülkeciğinde geçiyor absürt komedi bana ilk izlediğimde Kahpe Bizans ı anımsatmıştı ama alakası yok Prens çok kaliteli bir absürt komedi.

Türk dizisi izlemem genelde, bunu tavsiye üzerine izledim. İlk sezonda kahkahalara boğulduğum yerler oldu ama ikinci sezonun ilk bölümünü izleyince ara verdim, hepsinin tipi çok değişmiş geldi. Biraz da diğer Türk dizilerine benzemiş gibi hissettim, sonradan toparlamıştır eminim. Bir ara kaldığım yerden devam edeceğim.

Türk dizisi izlemem genelde, bunu tavsiye üzerine izledim. İlk sezonda kahkahalara boğulduğum yerler oldu ama ikinci sezonun ilk bölümünü izleyince ara verdim, hepsinin tipi çok değişmiş geldi. Biraz da diğer Türk dizilerine benzemiş gibi hissettim, sonradan toparlamıştır eminim. Bir ara kaldığım yerden devam edeceğim.
Bildiğim kadarıyla prens dizisinin ilk sezonu çekildikten sonra çok uzun süre yayınlatacak yer bulamadılar. Sonunda salıp Youtube'a koyacaklardı ama en son blu tv'nin sahibinin eşinin izleyip beğenmesiyle(sanırım) blu tv'de yayınlamaya ikna oldu.

Dolayısıyla epey zaman farkı var ilk ve ikinci sezon arasında galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık