Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Bitti mi haterlik serüvenin? Bim poşeti fanlığı yapmak zor iş.:D
Luffy'ye karşı bir haterlık serüvenim yok ki.
Aksine ailesindeki diğer ikisine göre çok daha sevdiğim biridir.
Hatta gözümde Roger'dan da daha iyidir. Düşün yani.
Ama gerçekleri de konuşmamak olmaz. Sana haterlık olarak geliyorsa bence biraz daha objektif olmaya çalışmalısın.

Luffy'ye karşı bir haterlık serüvenim yok ki.
Aksine ailesindeki diğer ikisine göre çok daha sevdiğim biridir.
Hatta gözümde Roger'dan da daha iyidir. Düşün yani.
Ama gerçekleri de konuşmamak olmaz. Sana haterlık olarak geliyorsa bence biraz daha objektif olmaya çalışmalısın.
Objektif olarak söylüyorum Luffy'nin abisi olmasa Ace'in ne değeri olurdu? Sıradan bir karakter olurdu en fazla.

Objektif olarak söylüyorum Luffy'nin abisi olmasa Ace'in ne değeri olurdu? Sıradan bir karakter olurdu en fazla.
Luffy ile ilgili her olumsuz yorumu "hater"lık olarak tanımlarkenki objektiflik mi bu?
Ace'i sevmeyebilirsin. Saygı duyarız kardeş. Ama Ace'i gömünce Luffy'yi yüceltmiş olmuyorsun yahu.

Luffy ile ilgili her olumsuz yorumu "hater"lık olarak tanımlarkenki objektiflik mi bu?
Ace'i sevmeyebilirsin. Saygı duyarız kardeş. Ama Ace'i gömünce Luffy'yi yüceltmiş olmuyorsun yahu.
Senin ağzından Luffy ile ilgili bir tane olumlu yorum görmedim.:D

Ace'i severim ama Luffy'i daha fazla severim. Luffy'e saldıran Ace fanları için de Ace'i eleştiririm.:D

Şimdi bir kez daha soruyorum Luffy'nin abisi olmasa Ace'in ne değeri olurdu?

Senin ağzından Luffy ile ilgili bir tane olumlu yorum görmedim.:D

Ace'i severim ama Luffy'i daha fazla severim. Luffy'e saldıran Ace fanları için de Ace'i eleştiririm.:D

Şimdi bir kez daha soruyorum Luffy'nin abisi olmasa Ace'in ne değeri olurdu?
Oda'nın hikayeye olan aşırı müdahalelerinden dolayı hiç içim almıyor Luffy ile ilgili olumlu bir şey demeyi. Adam kendi esas karakterinden soğuttu düşün.
Yoksa Luffy fena değildir tabi. En son işte hasta herkesi kucaklayışı vardı "Acımıyor" diyerek beğendiğim. :bilmem:

Luffy esas karakter. O olmasa bütün hikaye çöker zaten. Diğer bütün karakterler değersizleşir. O yüzden Luffy olmasa ya da Luffy'nin abisi olmasa gibi farazi yorumlar bana mantıklı gelmiyor ama benim için Ace kardeşi için kendini magmanın önüne atarak içorganlarının erimesine izin vermiş ve "pişman değilim" demiş kişidir mesela. Luffy'nin abisi olması işin süsü püsü.
Tabi ona dair iyi bulduğum daha bir çok detay var ama herkes bu olaydan dem vurarak kendisini gömmeye çalıştığı için ben de onu kullandım.

Jimbei ile teke tek berabere kaldı hatta Jimbei'den sonra yonkou ile kapışıp tek yemedi. Seninki teke tek kimle kapışmış dur ya Bellamy vardı herhalde xD
Ace en a her gün 5-6 tane şamar ile tek yiyordu WB'den. Bir kez bile meyve gücünü kullanmamış adam.:D Kaido'nun sopasını yese Marine Ford olmazdı. Zaten Tama'ya verdiği sözü o yüzden tutamadı.

Ace insansı bir karakter. Luffy'nin en son karakter oluşu Vivi ile yaptığı konuşmaydı. Sonrasında tipe dönüştü. Karakter derinliğini hesabınıza gelince anlıyorsunuz resmen. Liboş Garp için aklama bulan tipler burada Ace'in davranışlarını sorguluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık