Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Sevmeyeni çok demeyelim de yaptığı mallıkları sineye çekemeyen insan çok diyelim. Yoksa en azimli haterlarının bile bunun ölüm sahnesinde boğazı düğümlenmiştir.
104 kişi sevmem demiş ona hitaben yazmıştım.Mallık konusuna gelecek olursak,kaçmak yerine geri dönüp Akainu ya kafa tutması söz konusuysa bir şey diyemeyeceğim ama ben o sahneyi WB ye laf ettirmemek uğruna Amirale kafa tutmuş bir adam olarak yorumlamıştım.

Olabilir. Luffy de en özgür adam olmak için Korsan Kral olmak istiyor. En özgür adam olmak için Kk mı olmak gerekiyor? :D
Luffy sadece en özgür olmak istemiyor ki. Ünvan istiyor, güçlü tayfa istiyor.. Yani luffy'nin amacı ile bu adamın ki kıyaslanamaz. Bunun bir eline akainu meyvesi, diğer eline chopper'ın meyvesini vermişsin, bu adam da gidip chopper'ın meyvesini seçmiş gibi bir şey. Usopp'nun amacı bile bu adamın çok ötesinde.

104 kişi sevmem demiş ona hitaben yazmıştım.Mallık konusuna gelecek olursak,kaçmak yerine geri dönüp Akainu ya kafa tutması söz konusuysa bir şey diyemeyeceğim ama ben o sahneyi WB ye laf ettirmemek uğruna Amirale kafa tutmuş bir adam olarak yorumlamıştım.
İşte ben de o 104 üye için söyledim onu. Hepsi sevmiyor nefret ediyor falan değildir yani.

İstese dedik zaten.
Kişiliği el vermez.

O tartışılır.

İsteseydi emir altına girmezdi zaten.
Benim anlatmaya çalıştığım şey kk olma niteliğine sahip bir şahıs başka birinin emrine girmeyi asla düşünmez. WB yırtınsa da herif bir kere altta çalışmaya başladıktan sonra Acei kk yapamazdı. İstese kısmı olmuyo işte. Bu düşünceye yatkın biri istese de olamaz.

Benim anlatmaya çalıştığım şey kk olma niteliğine sahip bir şahıs başka birinin emrine girmeyi asla düşünmez. WB yırtınsa da herif bir kere altta çalışmaya başladıktan sonra Acei kk yapamazdı. İstese kısmı olmuyo işte. Bu düşünceye yatkın biri istese de olamaz.
Bende bunu demeye çalışıyorum. İstese böyle bir düşünce yapısına sahip olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık