Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Magellan

One Piece öyle bir seridir ki; her an her şey herkeste çıkabilir. O yüzden şunda şu yok demenin anlamı yok. Garp'da bile B. Koka çıktı 2 yıl sonra :/

Unknown

Karasakal'da haki var.Şimdi değil 2 sene önce bile var.

Tekrar gözüktüğünde görür herkes ama kesin 2 senede öğrendi falan derler.Mal ya bu adam 20 sene beyazsakalın yanında öğrenmedi şimdi daha yeni öğrendi. :)
Bence yoktu ama :/ Rayleigh ne diyor bazıları ne kadar uğraşsada çıkartamıyor diye aynı şekilde BB de haki çıkmayınca meyveyi kafaya taktı diye düşünüyorum ama bu sadece bir düşünce..

One Piece öyle bir seridir ki; her an her şey herkeste çıkabilir. O yüzden şunda şu yok demenin anlamı yok. Garp'da bile B. Koka çıktı 2 yıl sonra :/
Kokayı boşver koka sıvama diyip geçiyoruz zaten ama 2 sene önceki çok önemli karakterlerin ace gibi mal olup haki bilmemesi pek akla yatkın değil.Hadi ace şımarık velet meyveyle kurtarmış diyelim gerisi ne yedi ne içti de bugünlere gelebildi ?

Marco ve jozuyla aynı karede gösterilen adam elinde bir tırmıkla hiç haki kullanamadan mı bugünlere geldi.Hakisiz gördüğümüz en üst düzey adam lucci diyelim onun seviyesi bile o tayfaya yetmezdi.Üstelik karasakal o kadar hızlı da değil koca vücuduyla açık bir hedef.Sadece dayanıklılıkla gelse her tarafı yara bere olmalıydı ama karasakalda ufak bir yara gördüğümüzü bile hatırlamıyorum.

Hakin gelişmiş diye rakibin gücünü anlaması da var onu unutmuşum.Benim için en önemli kanıt budur.

ya marineford arcında odanın kafasında belkide haki kavramı bile oturmamıştı bile. Yonkounun 2. adamında haki olmaması saçma olurdu yoksa

Meyvesiz olduğu halde 2.tümen komutanı olması isteniyordu.Demek ki bişeyler var.
O olay şu: herkes Ace'in komutan olmasına onay vermiş.Ace,sen bayağı eskisin Teach diyor Teach'te ben senin gibi hırslı ve başarılı değilim diyor.Ace'de zaten sen çok güçlüsün sen ol kanka demiyor zira asıl gücünden habersiz adamın.Dayağı yeyince anlıyor :D Adamın canavar olduğunu kendi tayfası bile çakamamış pek.Shanks gelip uyarıyor geri çek Ace'i,Teach kendini gizledi diye.

Kokayı boşver koka sıvama diyip geçiyoruz zaten ama 2 sene önceki çok önemli karakterlerin ace gibi mal olup haki bilmemesi pek akla yatkın değil.Hadi ace şımarık velet meyveyle kurtarmış diyelim gerisi ne yedi ne içti de bugünlere gelebildi ?

Marco ve jozuyla aynı karede gösterilen adam elinde bir tırmıkla hiç haki kullanamadan mı bugünlere geldi.Hakisiz gördüğümüz en üst düzey adam lucci diyelim onun seviyesi bile o tayfaya yetmezdi.Üstelik karasakal o kadar hızlı da değil koca vücuduyla açık bir hedef.Sadece dayanıklılıkla gelse her tarafı yara bere olmalıydı ama karasakalda ufak bir yara gördüğümüzü bile hatırlamıyorum.

Hakin gelişmiş diye rakibin gücünü anlaması da var onu unutmuşum.Benim için en önemli kanıt budur.
Hakin gelişmiş demiyor,güçlenmişsin,şevkin de bayağı artmış diyor.

Zaten Croco,Moria gibi adamlarda da haki yoktu ama bu güçlü olduklarını gerçeğini değiştirmiyor zira ikisinin de meyveleri var sağlamından.Teach'in de aynı şekilde ihtiyacı yok çünkü birisi kendine göre en güçlü olan yami yami,diğeri en güçlü paramecia olan 2 meyvesi var.Ek olarak tek yumrukta Ace'in neredeyse boynunu kıracak kadar saf gücü,WB'den kafasına deprem yeyip çok da bir şey olmayacak kadar da dayanıklılığı var.

Hani hakisiz de gayet yeterli bu adam geçen de çok tartıştık bunu bir arkadaşla.Yoksa ben de derim zaten nasıl haki olmaz bu adamda diye.Ha yanlış anlaşılmasın kesin hakisi yoktu 2y önce veya 2y sonra kesin çıkmaz demiyorum.Söylediğim hakisi olmasa da gayet yeterli olduğu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık