Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk sağlam adam ama. Ace malın teki. He çıkabilir çıkarsa ''olmaz öyle şey'' demem. Ama fırsatı varken kullanmadıysa ben yok diye düşünürüm. Karşındaki adam meyveni kapatmış hala ateş kullanıyorsun, adam bir çakıyor ''ah boynum kırılıyordu'' falan filan. Meyvesiz halide belli bir seviyedeydi ama gerçek şu ki meyveye baya baya yaslanmış bir karakterdi.
Daha çocukken Luffy'nin lastik bedenine bir araba dolusu sopa atabilecek fiziki güce sahipti, zaten bu çocuk Luffy gibi denizlere meyvesiyle değil kendi saf gücüyle açıldı ve kendi meyvesini buldu ve yedi. Van augur'da onun meyveden ibaret bir logia kullanıcısı olmadığını söylemişti.

Artı olarak Jinbe gibi bir hayvanla 5 gün boyunca dövüşmek cidden hayvani fiziki güç gerektirir. Boynum kırılıyordu dediği adam zamanında Shanks'i çizmiş, istese 2. Tümen komutanı olup Jozu, Vista gibi isimlerden saha rütbeli olacaktı. Teach fiziki olarak onun kadar hatta ondan daha yaman birisi.

2 yil sonraki ace olsa gorsek suan ne law ne doffy falan hepsi hikaye kalir adam aokiji'nin saldirisina bile karsi gelebiliyor ? (Marinford) hani kinemon kim ? Saka olmayin abi

Ki luffy bile 2 sene de nasil gelismis ace 2 sene gecse ne olurdu kim bir

O zaman kinemon saboyu devirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ace KK nın oğlu ve Wb lerin 2 tümen komutanı.Sırf sakazuki ye yenildi diye ezen üyeler var bence acayip potansiyeli vardı zaten 540m ödülle öldü gitti Favori karakterlerimdendi geri vites yoktu :D

MDL_Roronoa

Ace şu an luffy ve zoro haricindeki tayfayı rahat alır. sanjide falan zorlanır.

Küçükkenki halinde ise

Chopper, Usopp, Namiyi falan alır.

Bu arada ben kinemonun seviyesini brook'un biraz üstü görüyorum. kinemon 10 ise brook 8-5 falandır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık