Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace Hakkında

Bana göre bu tartışma kısır döngüye girdi sende sürekli aynı noktalara farklı açıdan bakıyorsun bende. Forumda çoğunluk böyle düşünüyor. Ama bence yanlış düşünüyorlar. Neyse çokta şey yapmak istemiyorum sinirleniyom sonra(sana değil) :)
Bana da öyle geliyor. :/
Sen kızma ya hacım. :(

Asıl farkettiğin bu gerçeklerden sonra bile " adam " demen çok kötü. :(
O kelimenin bir ağırlığı var yani.
Sen çekil aradan. :artiz:

Adamın hayatıyla oynamış. Belki balıkçı belki öğretmen belki memur olacaktı Ace.
Azcık akıllı davransa, iyi manipüle etse Ace'i şahane denizci bile yapardı ama bence istemedi bunu Garp, kendi yolunu seçmesini istedi.

Azcık akıllı davransa, iyi manipüle etse Ace'i şahane denizci bile yapardı ama bence istemedi bunu Garp, kendi yolunu seçmesini istedi.
Şimdi düşünüyorumda şöyle almıştır Ace'i karşısına; Baban, KK Roger. İdam edildi, şu kadar adam öldürdü. Şöyle yaptı böyle yaptı. Annen, sen doğarken öldü bir nevi sen öldürdün. Sen doğdun diye hükümet o sıra doğan tüm çocukları katletti. Ace haklı beyler dağılalım bence.

Esaslı haydut olsalar neyse. Ace 8-10 yaşında daha başarılıydı o sektörde. Latife ettik tamam ama en başından öyle alsak ne olursa olsun ölümü bu şekilde olmazdı :D

Amiral olsaydı şimdi üff. Hazır logiada var.
Daha başarılıydı lafına güldüm ya :D Adamın kanı bozuk işte. Bu D.lerin alayının kanı bozuk harbiden. Bağlasan durmuyorlar işte. Bir de genlerden gelen irade ve güç faktörünü de koyunca.
O zaman da salak Luffy o beyinsizlikle köyde ölürdü zaten :(

Şimdi düşünüyorumda şöyle almıştır Ace'i karşısına; Baban, KK Roger. İdam edildi, şu kadar adam öldürdü. Şöyle yaptı böyle yaptı. Annen, sen doğarken öldü bir nevi sen öldürdün. Sen doğdun diye hükümet o sıra doğan tüm çocukları katletti. Ace haklı beyler dağılalım bence.
Garp reyiz yine günü kurtardı. :a:

One Piece'te örnek bir aile mi var ? Hele ki en son örnek verilecek aile Monkey D. ailesi. Çocuk yapıp sokağa atıyorlar resmen :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık