Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokémon Kadronuz

Bunlar nasıl tipler
Özellikle mi seçtin
Gerçekten güçlüler mi
Hele şu balık olan nedir ya

Pokemonun ileri serilerine hakim değilim sade ash picachu lu seriyi biliyom

Sinnoh'taki Tobias gibi biraz Efsanevi Pokemon istismarcısı(Legendry Abuser'ı Türkçeye çeviremedim) olmuş bu, kınıyorum. Ferrothorn denen Pokemon'dan da ayrıca nefret ederim.

Sinnoh'taki Tobias gibi biraz Efsanevi Pokemon istismarcısı(Legendry Abuser'ı Türkçeye çeviremedim) olmuş bu, kınıyorum. Ferrothorn denen Pokemon'dan da ayrıca nefret ederim.
2 tane efsanevi var sadece Tobias ile kıyaslaman abartı olmuş, olsun ben severim Ferrothorn'u 3 Pokemon oyunu bitirdim daha kullanma fırsatım olmadı artık bir sonraki oyuna diyelim.

Bunlar nasıl tipler
Özellikle mi seçtin
Gerçekten güçlüler mi
Hele şu balık olan nedir ya

Pokemonun ileri serilerine hakim değilim sade ash picachu lu seriyi biliyom
Ben Pokemon Go oynuyorum. Takım yapmak zor, sayusız takım kurulabilir. Oyundaki savaşlarda zayıf takımların beni tek pokemonla tokatladığı oldu. Pokemon'da tür önemli. Üstün olduğun tür'e karşı epey zayıf pokemonlar ile de kazanabiliyorsun. Attıklarımın hepsi başlangıç düzeyinde ama türleri çeşitli. Bu attıklarımla oyunda epeyce muhatap oldum. Örneğin Yamask'ın evrimleri çeşitli ve hepsini açmak için onu bir yıldan uzunca bir süre yanımda gezdirdim. Şuan balık olanı bir görev nedeni ile yanımda gezdiriyorum.....

Bu da benim ekip olsun

Gardevoir,Umbreon ve Chandelure, Shiny bu arada. Sitede Shiny ekleme özelliği yoktu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık