Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pokemon Hack Oyunları

Daha önce denememiştim ama rozetlerin açıklamasında 30 lvl 50 lvl pokemonlara hükmedebilirsin falan gibi bişey olması lazım. Demek öyle bir şeymiş.
Pokemon oyunlarının bütün serilerini oynayıp bitirdim.
Tabi ara ara da yine açıp oynuyorum.
En çok da hack oyunlarına sardım şu sıralar.
Pokemon Radical Red oynamaya başladım şimdi :)
Bu gibi serilerde sadece tek anlam veremediğim; GYM rozetlerini almadıkça, pokemonuna sürekli level aldıramıyorsun.
Bu da seni çoklu pokemon yetiştirmek zorunda bırakıyor.
Ben 6 pokemon yetiştirmiyorum.
Başlangıç pokemonunu lige kadar hemen hemen 90 level seviyesine getiriyorum, yanına da bir tane HM ataklarını kullanabilecek bir pokemon koyuyorum, yetiyor.

Pokemon oyunlarının bütün serilerini oynayıp bitirdim.
Tabi ara ara da yine açıp oynuyorum.
En çok da hack oyunlarına sardım şu sıralar.
Pokemon Radical Red oynamaya başladım şimdi :)
Bu gibi serilerde sadece tek anlam veremediğim; GYM rozetlerini almadıkça, pokemonuna sürekli level aldıramıyorsun.
Bu da seni çoklu pokemon yetiştirmek zorunda bırakıyor.
Ben 6 pokemon yetiştirmiyorum.
Başlangıç pokemonunu lige kadar hemen hemen 90 level seviyesine getiriyorum, yanına da bir tane HM ataklarını kullanabilecek bir pokemon koyuyorum, yetiyor.
Pokemon oyunlarını böyle oynadığımda abim beni dövüyodu. 6 pokemon yetiştirmeyince düzgün oynamış olmuyorsun, sıkıcı oluyor diyordu. Çocukluk travmalarımı hatırlattı bu yazı sjsjsj

Pokemon oyunlarını böyle oynadığımda abim beni dövüyodu. 6 pokemon yetiştirmeyince düzgün oynamış olmuyorsun, sıkıcı oluyor diyordu. Çocukluk travmalarımı hatırlattı bu yazı sjsjsj
6 tane pokemonu kasmak hem daha uzun hem de hepsini aynı oranda kullanmıyorsun. 2-3 pokemon yetiyor nerdeyse her oyunda. Diğerlerini HM slave kullansan da olur.

Daha önce denememiştim ama rozetlerin açıklamasında 30 lvl 50 lvl pokemonlara hükmedebilirsin falan gibi bişey olması lazım. Demek öyle bir şeymiş.
Hükmedebilirsin, kısmı ayrı
Çok nadirde olsa pokemonunu aşırı geliştirmek sana itaatsizlik etmesine neden oluyor.
Buna oyun içinde bir kaç kez şahit olmuşumdur.
Bahsettiğim şey hack oyunlar için geçerli.
Haritada karşılaştığın kimi eğitmenlerin gücü sen o an hangi leveldeysen o levelde karşına çıkıyor ve senin için gerçekten de aşırı zor bir vs oluyor.

Hükmedebilirsin, kısmı ayrı
Çok nadirde olsa pokemonunu aşırı geliştirmek sana itaatsizlik etmesine neden oluyor.
Buna oyun içinde bir kaç kez şahit olmuşumdur.
Bahsettiğim şey hack oyunlar için geçerli.
Haritada karşılaştığın kimi eğitmenlerin gücü sen o an hangi leveldeysen o levelde karşına çıkıyor ve senin için gerçekten de aşırı zor bir vs oluyor.
O level atlatmamayı hack’in yapımcısı koyuyor oyunu zorlaştırmak için.

Oynadığım en iyi pokemon hack oyunu kesinlikle Fire Red Rocket Edition'dı. Hikaye fire red'in rotasını yanlış hatırlamıyorsam birebir takip ediyor ancak fire red'ekinin aksine bir roket takımı üyesinin perspektifinden görüyorsunuz olayları. Ana oyunun hikayesini derinleştirip büküyor oyun. Fire red'le ve pokemon dünyasıyla alakalı bazı teoriler vardı bir aralar. Neden hiç kimsenin babası etrafta yok, roket takımının asıl amacı ne ve Giovannie mafya babası olmasına rağmen nasıl bir Gym lideri olabiliyor vesaire gibi orjinal oyunda cevap bulamadığımız birçok soruyu kendi açısında cevaplıyor. Ayrıca 8 yaşındaki bebeleri zorbalayıp pokemonlarını çalabiliyor olmak oyunun en zevkli kısmı kesinlikle :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık