Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Pokémon (1997-)

Misty, Brook vs tebrik etmeye geldiler mi ?

Bir de Pikachu eski dostları gördüğünde Primeap yok sanırım. Animecilerin serinin başından beri reyize karşı ters bir tutumu var.

Bölümü yeni izledim, Pikachu'ya resmen Luffy'ye verilen plot armoru vermişler. Xd

Lucario gibi bir pokemonu var Ash'in. Olsa olsa 2 pokemon yenebilecek pokemonu odur Ash'in. O biraz yorardı Charizardı, kalanı Pikachu hallederdi. Pikachu hem Aceburn (Cinderace) gibi bi pokemonu yendi hem de üstüne başka kimseyle dövüşmemiş Charizardı yendi. Ohaaaaaaa. Ash'in bu zafere ulaşmaya hakkı vardı ama bu şekilde değil. Seri çocuk serisi olduğundan Ash hep 10 yaşında ana şimdiye kadar yaşadıkları bi 20-25 yaş yapar yani onu aslında.

Bir şeyi kabul etmek lazım Ash'in Pikachu'su fazla güçlü yani oyun mantığı ile bakarsak herkesin pokemonu 100 levelsa Pikachu 105-110 level falan o şekilde ele alınca biraz daha kabul edilebilir oluyor durumlar.
İzlediğim kapışmaları ufaktan bir analiz etmek isiyorum
Leon vs Alain - Bence en sinir bozucu kapışma buydu, Alain'i bildiğiniz rezil etti Leon. Ash ile olan final kapışmasını izlemeyi reddediyorum bunu gördükten sonra
Lance ve Adını hiç öğrenmediğim beyazlı abla - Lance'in hiç şansı yoktu ki gene iyi bile dayandı. Beyazlı abla bildiğiniz Lance'in karşısına counter takım oluşturmuş
Cynthia vs Iris - Iris iyi bile dayandı ama bence Cynthia başta mega garchomp atsa bütün takımını sadece onunla da yenerdi, sonda bire bir kapıştıklarında hiç hasarsız duruyordu
Steven vs Ash - Metagross'u çekip Aggron atması saçmaydı başta ama onu yapmasa bile Pikachu'nun çok güçlü olmasından kaybedecekti her türlü
Cynthia vs Ash - Tüm turnuvada en izlemesi zevkli maçtı bence ve o kadar plot armorluk bir maç da değildi, Ash'in en çok bileğinin hakkıyla kazandığı maç olabilir

İlk sezonlarda fazla ceryan kullanınca bayılan pika 100.000 kullanıyor :D Fiziksel olarak eşit olmak cabası. Eskiler iyiymiş...

Dediğim gibi bu son maç ile beraber efsaneler harici en güçlü Pokemon oldu Pikachu. 2. sırada Leon'un Charizard'ı gelir. Çok iyi bir karşılaşmaydı.

Seriye nesil olayı gelince benim için bitmişti zaten. Son savaşın Charizard'a karşı olması iyi olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık