Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PokéMMO

Oyunu indirdim oynamaya başladım. Kanto'da başladım ama hikaye fire redin aynısı galiba. Yalnız ben emülatörde x4 hızla oynamaya alışmışım, pokemmo oynarkenki yavaşlık acayip darladı, devam edemedim.

Oyunu indirdim oynamaya başladım. Kanto'da başladım ama hikaye fire redin aynısı galiba. Yalnız ben emülatörde x4 hızla oynamaya alışmışım, pokemmo oynarkenki yavaşlık acayip darladı, devam edemedim.
O bende de var. Habire sağını solunu kurcalıyorum belkı hızlandırması vardır diye :(

Gerçekten gıcık olduğum tek şey yırtık dondan çıkar gibi üzerime atlayan aptal npc ler! Lan kapışmak istemiyorum zorla mı kardeşim. Yok illa gel dayak yedikten sonra oo sen güçlüsün bunu yapan programcının küçükten kalma sıkıntıları varmış belli...

Gerçekten gıcık olduğum tek şey yırtık dondan çıkar gibi üzerime atlayan aptal npc ler! Lan kapışmak istemiyorum zorla mı kardeşim. Yok illa gel dayak yedikten sonra oo sen güçlüsün bunu yapan programcının küçükten kalma sıkıntıları varmış belli...
İyi para birikiyor ama onlardan tüm görevler bittiğinde temizinden 200-300k birikir.

Bende tam ortalarına dalıyorum belki aynı anda kapışırım diye ama... yok yemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık