Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PokéMMO

Genshin'i bıraktım diye 100 paragraf yazı yazmıştı bana kayıtlara geçsin.
Sen konuşma, hem Genshin hem Lost Ark kaçağısın sen :artiz:
Daha geçen boss kesiyordu izliyordum bir de ballandıra ballandıra anlatıyordu sorma, bu hep böyle önce siliyor sonra tekrar başlıyor :artiz:
O zaman henüz silmemiştim, sileli 2 hafta falan oldu daha. Noelle anlatmaya değer bir char, Noelle > Genshin :gamyon:

Sinnoh'ta hangi pokemonla başlarsam daha çok keyif alırım? Birde Sinnohtaki Pokemonları ilk defa görüyorum hangisi işe yarar emin olamadım...

arada sırada marketi kontrol edin 100 level Golduck almıştım 2k ya KEKW
hem HM kölesi yaptım surf ile de horde farm yapıyordum

Vs seeker itemini kullanmaya çalıştığım zaman "you cannot do that now" diyor neden kullanmıyorum bilen var mı?

Edit: chatten sordum vs seeker çalışmıyormuş. Nasıl 500 tane ev toplamak için 500 doğru vahşi Pokemon bulup öldürmem mı gerekiyor şimdi benim

Son düzenleme:
Vs seeker itemini kullanmaya çalıştığım zaman "you cannot do that now" diyor neden kullanmıyorum bilen var mı?

Edit: chatten sordum vs seeker çalışmıyormuş. Nasıl 500 tane ev toplamak için 500 doğru vahşi Pokemon bulup öldürmem mı gerekiyor şimdi benim
Sweet Scent yeteneği olan bi pokemon bulup 2x EV veren pokemonların sürülerini çağırarak, alan vuran güçlü bir pokemonun ile kasabilirsin.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık