Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PokéMMO

Su abraları yakalamak cidden zor. Paralize ediyorum yine gelmiyor. Teleport kullanıp kaçıyor. Sizin bir öneriniz varmı ? Daha yeni başladım pokemonlarımda suanlık statü etkisi olarak sadece paralize edicek skill var :D

bu oyunda bir taktik geliştirmiştim. Safaride 30 top ile 30 magicarp yakalıyordum. 31 iv olanları satardım. çiftleştirirdim full 31 pokemon oluştururdum tavsiye ederim.

Oyundaki horde mantığı hoşuma gitti. Sweet scent skili çok efektive olmuş . Keske gelen pokelere toplu olarak poke topu filanda atılabilseymiş. Abra hordesi geldiğinde bir anda 3 tane yakalama sansı güzel olurdu :D

Su abraları yakalamak cidden zor. Paralize ediyorum yine gelmiyor. Teleport kullanıp kaçıyor. Sizin bir öneriniz varmı ? Daha yeni başladım pokemonlarımda suanlık statü etkisi olarak sadece paralize edicek skill var :D
oyunda trap yeteneği olan pokemonlar var bunlardan birtanesi diglett trap arena abilitysine sahiptir. karşına çıkan hiç bir pokemon kaçamaz onu kullanabilirsin

Oyundaki horde mantığı hoşuma gitti. Sweet scent skili çok efektive olmuş . Keske gelen pokelere toplu olarak poke topu filanda atılabilseymiş. Abra hordesi geldiğinde bir anda 3 tane yakalama sansı güzel olurdu :D
O sayede görevleri tamamladığında falan pokemon kasmakta kolay oluyor. Kasacağın pokemona Exp. Share verdiğinde EV de kasılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık