Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PokéMMO

Dosyaları kurduğun yerden silmezsen sorun olmaması lazım. Sen npclerle falan konuşuyor musun? Onlar seni ilerletiyor bir süre. Unovada 2 tane kız var onlar senle görevlerin sonuna kadar ara ara onları bulup konuş. GYM'ler de de tabela oluyor şöyle. Tabela olmasa bile tipinden belli ediyor.
Kurmayı yapayım resim atarım. Npc lerle konuşuyorum da köprüyü geçirtmiyor dayı okulda da bulamadım bunu bakayım tekrar. Bu arada benim poke 16 oldu 17 de sanırım evrim olayı o nasıl oluyor ?

Kurmayı yapayım resim atarım. Npc lerle konuşuyorum da köprüyü geçirtmiyor dayı okulda da bulamadım bunu bakayım tekrar. Bu arada benim poke 16 oldu 17 de sanırım evrim olayı o nasıl oluyor ?
Kendi kendine evrim geçiriyor level gelince. GYM bulursun ya böyle poketopu işareti falan oluyo tepelerinde cafcaflı yer. Oraya girip npcleri yencen işte.

Bu Poke Center'dan parayla yüksek levelli hero almalı mıyım? Şuan En yüksek Charmeleon var bende. Ama 44 level pokemonlar alabiliyorum 15.000'e :D Almalı mıyım emin değilim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık