Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pitou vs Chrollo

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    106
Benim demek istediğim bu değerler güç seviyesini belirtmiyor.Hep deriz ya dayanıklılık,hız falan filan o konuda ne kadar çalışmışlar onu gösteriyor.Aslında hız değerlerini falan da göstermiyor.Örnek olarak Luffy yumruk yumruğa dövüşte çok iyi 5 diyelim ona bu değer East Blue hali için verilirken Lucci'ye Lobby hali için verilebilir 5 olarak.Adamların o alana yatkınlığı denebilir özet olarak.
Düzgün kaynak bulamıyorum ya. Hep eksik. Eğer bulursam bir bakacağım ben de. Belki konusunu açarım. Tamamen dediğin gibi değildir bence. Jojo'da güç seviyesini belli ediyordu. A veriyorsa A'lık fiziksel gücü oluyordu. Bunda da benzer. Ha biri 100'dür diğeri 85 ama 5 puan işte. :D Netero tüm alanlarda uzmanlaşmış ve son seviyeye çıkmış. Kuroro bi alanda uzmanlaşmış geri alanlarda ise zirveye yakın gibi bir şey bu. Güç sıralaması olmasa bile bir şeyler ifade ediyor.

Seçenek konmuş reis, seçmem niye tuhaf geldi?
İkisi de özel nen grubuna sahip, ikisi de müthiş potansiyelli. Chrollo daha tecrübeli ama Pitou'da da hayvan içgüdüleri var. Seçim yapamadım. Ki zaten anket de benim gibi düşünüyor. Her iki karakterin de aldığı oy sayısı neredeyse eşit. Bu berabereliktir.

Seçenek konmuş reis, seçmem niye tuhaf geldi?
İkisi de özel nen grubuna sahip, ikisi de müthiş potansiyelli. Chrollo daha tecrübeli ama Pitou'da da hayvan içgüdüleri var. Seçim yapamadım. Ki zaten anket de benim gibi düşünüyor. Her iki karakterin de aldığı oy sayısı neredeyse eşit. Bu berabereliktir.
Sadece sen berabere dediğin için tuhaf geldi o yüzden

bilemiyorum altan bir yanda saf güç, aslında bakılacak olursa durum analizi de fena değil pitou'nun azda olsa strateji, diğer yanda üstün bir durum analizi ve strateji yapan chrollo var, olay uzarsa her türlü pitou alır

Ani bir dövüşte Pitou'nun şansı yüksekken hazırlanılarak gelinen bir dövüşte Kuroro'nun şansı yüksektir. Batman gibi adam mübarek, napar eder alır gibi geliyor bana. Animede gösterilenler arasından alamayacağı adamlar Netero-Meruem-Kurapika-Ging(beklenti) dir sadece.

Chrollo alır, fakat gücünden dolayı değil, sakinliğinden ve tecrübesinden dolayı.

Pitou gördüğümüz her savaşında acemice ataklar yapıyordu, rakibinden kat kat güçlü olduğu için saldırıları acemice de olsa karşıdaki rakibini eziyordu. Fakat rakibi ondan daha güçlü veya eşit olduğunda afallıyordu ve tecrübesizliği kazanma şansını yok ediyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık