Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pitou vs Chrollo

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    108
Tamam orası öyle de mesela kadınlar seslendirse bile onları aa bak bu kadın sesi demiyoruz ya da ben dikkat etmedim ama diğer dediğimde kadın sesi olduğu çok belli. İster istemez o karaktere direk kız diyorsun. Dış görünüşü de kız mesela o yüzden dedim. Yoksa sende haklısın.
Alluka da erkek güya ama sesi ve görünüşü kız :/ Saçmalık işte ne diyeyim.

Pitou kasıtlı olarak kadın yapılmış bir karakter anime de bana göre yani kedimsi karakterler zaten kızlar da gidiyor daha çok. Ağlıyorlardı kız karakter çok az seri de vb diye izleyiciler yani yanlışlıkla değil de kasıtlı olarak anime de kadın yapıldığını düşünüyorum karakterin. Zaten anlayamıyorsun hangi karakter kız erkek killua ailesi Alluka filan misal animeyi yapanlarda kız yapın gitsin aman demişlerdir :D Zaten mangada ki tipi çok kadınsı değildi animede ki kadar öyle.
Hayır mangada da Kalluto ve Alluka kadınsı. Hatta Killua kız diye sesleniyor Alluka için. Pitou olay ise bir databookda mı ne ''kare'' diye söz edilmiş ondan. O da sanırım erkeği karşılıyormuş. Mangada da kendisinden ''boku'' diye bahsediyor onu da genellikle erkekler kullanıyormuş sanırım. Hunter × Hunter Battle Collection da ise Pitou dişi diye geçmiş. Aslında tam olarak erkek veya dişi olduğu belli değil.

Teknik değil aslında. Ölümden sonra güçlenen nen diye bir olay var. Onu da Chrollo biliyor zaten. Hatta seride ilk Phinks bahsetti, Kurapika'yı öldürmeme nedeni olarak söylemişti. Öldürmeleri durumunda Chrollo'daki lanetin etkisi güçlenebilir diye.
Evet spoiler ile duydum seride hatırlamıyorum.O kadar detay bilmiyorum yada hatırlamıyorum ben pek tabii Hisoka muhabbetini burada spoiler yemiştim o kadar mangasını hiç okumadım.

Ben Kuro alır diyorum Pito tamam güçlü hızlı dayanıklı ama Neteroya yakın gördüğüm suikastçi dede ve oğlunun Kuro dövüşü benim için Kuroyuda zirvelere yazmama yetiyor.Adam zeki çevik ve yeteneģide çok ter çıkıp.bir anda bu yetrmeģide çaldım diyip çok güçlü yada çok farklı ataklar yapabilir.(animenin bittiği bölüm mangada kaça geliyor mangasına başlıyayım bunun )

Alır alır eminim demiştim bunlar yarın kesin çıkar chrollo bu sefer de meruemi neteroyu alır derler diyordum doğru tamhin etmişim. Aynen aynen göreceğiz bakalım lucifer balonu sönünce.
Lucifer balon olsaydı çoktaan sönerdi rahat ol.Hisoka gibi çok sevilen bir karakteri bile yeteneklerini anlata anlata,aşşağılaya aşşağılaya yenmiş bir adam balon değil zirve karakterlerden birisi olur.Meruem ve netero dediğin adamlar fizikten başka bir şey değil.Özellikle Meruem tamamen fizik.Üstüne Chrollo dediğin adam hem dahi hem de bir kitap dolusu nen yeteneği toplamış bir adam.Aptal saptal nen yetenekleri yerine işine yarayacak olanları toplaması gayet olası.Eğer elinde fiziksel güç ile alakalı bir şeyler var ise yenmesi çok olası.

Chrollocumun aklını alır Pitou, planlar ve akıl oyunları yapamadan. Ha şer yumağı Pitou, Kite'ı çabucacık öldürdüğü için pişmanlık duyduğundan, oyun oynamaya kalkarsa ortama göre işler değişebilir. Adam çok zeki, bu yüzden seviyoruz. Diğer tarafta ise bir bombayla sarsıldı, iki zehirli balıkla yok oldu saltanat. Hey gidi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık