Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Bu nereden çıkıyor anlamıyorum. Ayrıca Pica dövüşe golem formunda başlamayacak, taş olan bir yerde olduğunun da garantisi yok.
Nereden çıkıyor derken? Ashura’dan sonraki en güçlü saldırısı oydu zaman atlamasından önce. Sonrasında da daha iyi yeni teknik görmek.

Jack bir performans göstermedi ki, off-panel ile geçti gitti. :d Şimdi değişen bir şey varmış gibi Doflamingo alır demek garip.
Jack = YC3 = Cracker > Doflamingo diyorum ben sadece. (Tamamen eşit değiller, ama denge var en azından.)
Göstermedi mi daha neyi gösterecek çapı bu kadar işte Jack'in.Cracker>Jack orda bir anlaşalım.Cracker-Jack-Dof üçlüsü arasında da en zayıfı Jack.

Nereden çıkıyor derken? Ashura’dan sonraki en güçlü saldırısı oydu zaman atlamasından önce. Sonrasında da daha iyi yeni teknik görmek.
Ashura teknik değil, mod. Teknik isimleri değişiyor. Kalanını da King dövüşünden sonra görürüz artık. Bu arada Pica için o saldırının yarısı da boşa gitmişti. :d

Göstermedi mi daha neyi gösterecek çapı bu kadar işte Jack'in.Cracker>Jack orda bir anlaşalım.Cracker-Jack-Dof üçlüsü arasında da en zayıfı Jack.
Cracker>Jack, konu dışı olduğu için girmedim oraya, ama katılıyorum.
Adamın isimli saldırısını bile görmedik. Nasıl daha neyi gösterecek? Ayrıca Sulong İnu'yu da hafife almamak lazım. Cracker'in de Doflamingo'nun da akıbeti farklı olmazdı.

Cracker>Jack, konu dışı olduğu için girmedim oraya, ama katılıyorum.
Adamın isimli saldırısını bile görmedik. Nasıl daha neyi gösterecek? Ayrıca Sulong İnu'yu da hafife almamak lazım. Cracker'in de Doflamingo'nun da akıbeti farklı olmazdı.
İsimli saldırı görmememiz Jack'in eksikliği zaten.Dof,Cracker sulong İnu ya da Neko'ya kaybetmez.Rahatlıkla sulong bitimine dayanabilecek çapta adamlar bunlar.Dof uyanışıyla,Cracker da bisküvi askerleriyle nefes aldırmaz.Jack çok düz bir adam.Fiziksel güç+stamina var gerisi boş.Hız yok,hakiler desen hak getire.Balık adam,balık adam karatesi bile yok herifte.

İsimli saldırı görmememiz Jack'in eksikliği zaten.Dof,Cracker sulong İnu ya da Neko'ya kaybetmez.Rahatlıkla sulong bitimine dayanabilecek çapta adamlar bunlar.Dof uyanışıyla,Cracker da bisküvi askerleriyle nefes aldırmaz.Jack çok düz bir adam.Fiziksel güç+stamina var gerisi boş.Hız yok,hakiler desen hak getire.Balık adam,balık adam karatesi bile yok herifte.
Yav bu adamın üç dört dövüşü oldu, biri beş gün sürdü hem de; sen çıkıp diyorsun ki isimli saldırı görmememiz Jack'in eksikliği. Yani objektif ol demiyorum, ama bu da biraz fazla.
Jack ve Cracker'in ikisi de YC3 zaten, aralarında uçurum olamaz. Doflamingo da bu seviyelerin adamı aşağı yukarı. Yaralı Jack'den iyi dayanırlar evet ama eninde sonunda dayak yerler. Tek bir Kong Gun yediği için ada turu yapan Doflamingo'nun hiç şansı yok özellikle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık