Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] PES 6

Fıfa 2007'den başka Fifa oynamışlığım yok(son dönem hariç) hayır benim zevkimi geçtik sen kimle oynuyordun Fifa? Ya da hiç ps kafelere mi gitmedin nedir :D Lise zamanı bizde Fifa oynayan tek 1 kişi bile yoktu. Üniversite zamanı da hep PES oynanır, PES turnuvaları olurdu. :D Sadece ps kafelerde boşta PES kalmadığı zaman Fifa oynanırdı. :D

Ben uzun yazı yazmaya üşeniyorum sen bana fifa konusu aç diyorsun. Konuyu da Trabzonlu olup Fenerbahçe'yi tutmaya nasıl bağlandın... Nereli olduğunu bilmesem de anlardım Trabzonlu olduğunu. :D
Olum ben ps kafe işletirken bile milleti peste yenmekten sıkılıp fifaya alıştırmış adamım kime ne anlatıyorsun. Peste kazanırsanız hesap beleş çekiyordum 5 maç yapıp ikisini bilerek kaybederek 3 2 kapatıyordum hesabı maksat saat yazsın

Olum ben ps kafe işletirken bile milleti peste yenmekten sıkılıp fifaya alıştırmış adamım kime ne anlatıyorsun. Peste kazanırsanız hesap beleş çekiyordum 5 maç yapıp ikisini bilerek kaybederek 3 2 kapatıyordum hesabı maksat saat yazsın
Sen ne pis bir adammışsın ya... Çoluğun çocuğun rızkına göz dikmiş. :( Banlayın şunu artık. :(

Winning kaça tekabül ediyor bilmiyorum ama bu varken winning oynuyorduk biz. Uzun yıllar da winning 8'den çıkamamıştık. Bence zirvesi winning 10'du ama o pc ye gelmemişti ne yazık ki. Sonrasında da pes 2019'a geçtim direkt. Artık arada kaç yıl varsa ben o kadar yıl winning 8'i tek futbol oyunu olarak oynadım. Şimdi de pes 19 turnuvası yapmaya devam ediyoruz buradan da ileri gitmeyiz muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık