Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Person of Interest (2011-2016)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
İlk sezon on numaradır, sonraki sezonlar yavaş yavaş kaliteyi düşürmüştür. Kötü adam öldürmeme fetişini doruklarında yaşatır.
2. sezonu en iyi sezonudur bence. Finch flashbackleri, Reese'in geçmişi(Kara Stanton, Mark Snow), takım elbiseli adam davası ve tabi ki sezon finali. Dolu dolu bir sezondu.

Son düzenleme:
her bölüm ana konudan alakasız filler hikayesi olan diziler arasında ki en sürükleyici ve güzel olanı. Makine sahnelerini biraz daha koyaydınız….

Müzikleri güzel olan bir dizidir. Bir dönem bu dizide çalan 2 3 şarkıyı çevirip çevirip dinlerdim. Hala ara ara açar dinlerim ya o da ayrı.

Müzikleri güzel olan bir dizidir. Bir dönem bu dizide çalan 2 3 şarkıyı çevirip çevirip dinlerdim. Hala ara ara açar dinlerim ya o da ayrı.

genel müzikleri iyi değil be 100 küsür bölüm dizide üç beş tane güzel şarkı çalmıştır sadece onları atmısın :D 3. şarkının olduğu bölüm dizinin en iyi bölümüydü diye hatırlıyorum.

genel müzikleri iyi değil be 100 küsür bölüm dizide üç beş tane güzel şarkı çalmıştır sadece onları atmısın :D
E yeter işte arkadaş Spotify listesi değil ki bu. Bir dizide 3 5 iyi şarkı varsa benim kabulüm. :)
Elias pis pis sırıtırken down boy şakısını alttan alta bir veriyorlar sahne bambaşka bir aura kazanıyor. Tam yerinde tam olması gereken şarkıları yerleştirince 3 5 şarkı bile diziyi alıp başka bir yere koyuyor.

E yeter işte arkadaş Spotify listesi değil ki bu. Bir dizide 3 5 iyi şarkı varsa benim kabulüm. :)
Elias pis pis sırıtırken down boy şakısını alttan alta bir veriyorlar sahne bambaşka bir aura kazanıyor. Tam yerinde tam olması gereken şarkıları yerleştirince 3 5 şarkı bile diziyi alıp başka bir yere koyuyor.
bazı dizilerin genel fon müzikleri cok güzel oluyor o yğzden söyleme ihtiyacı duydum . attığın şarkılar tek sefer çalıyor cünkü.

Çok severim ama bir süre sonra Arka Sokaklara bağladı. Aynı sorun OP'de de var. Ana hikayeyi etkilemeyen olaylara çok vakit verildi...

Çok severim ama bir süre sonra Arka Sokaklara bağladı. Aynı sorun OP'de de var. Ana hikayeyi etkilemeyen olaylara çok vakit verildi...
hep arka sokaklar gibiydi. öyle başlayan bi dizinin filler hikayeyi bırakma ihtimali yok. zaten isin cıkıs noktası suçun önüne gecmek bunu yapmasalar dizi kendiyle çelişir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık