Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Person of Interest (2011-2016)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 3 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Yayınlayan Kanal: CBS
Sezon Sayısı: 5
Türü: Aksiyon, Suç, Dram
Durumu: Tamamlandı
Baş Roller: Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman

Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese'in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finch'in amacı; gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir.

Yorum: Çok az dizi izleyen bir insanım ama izlediğim diziler arasında 1 numara diyebilir. Dizi Aksiyon, Gizem ve biraz Dram üzerine. Komedi unsurları da yok değil. Bence herkesin en azından bir göz atması gereken dizi. Dizinin kötü yanı ise klişeler, klişeleri pek seven biri değilim ama person of interest kullanmaktan pek çekinmemiş ama bu unsur dizinin ne kadar sağlam olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Dediğim gibi eğer hala başlamadıysanız, mutlaka başlayın. Ayrıca Finch'e hayran olduğumu belirteyim, adam zeki, bilgisayardan iyi anlıyor ve kiminle iş yapacağını çok iyi biliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dizi kaçıncı bölümde şu anda? Ve ne zaman biteceğine dair bilgi var mı? Haber pek ilgimi çekmedi de yorumun daha çok ilgimi çekti. :D

Dizi kaçıncı bölümde şu anda? Ve ne zaman biteceğine dair bilgi var mı? Haber pek ilgimi çekmedi de yorumun daha çok ilgimi çekti. :D
2.sezon 12.bölümde, ne zaman biticeğine dair bir bilgi yok ama umarım uzun zaman devam eder.
@Ciassou
Makine her zaman birilerini buluyor, peşlerine düşüyorlar ama olay sadece bundan ibaret değil, gerçekten gizem dolu olaylar oluyor, derin örgütler var mesela. Olayların çok karıştığı güzel yerler var mesela. Konu gerçekten çok güzel işleniyor diyebilirim.

Şu anda piyasada ki en iyi dizidir. İzlemeniz tavsiye edilir. Jonathan nolan ara ara senaryo ya katkı yapar. Amcaoğlu christopher Nolan'da bazı bölümler için kamera başına geçer. Zaten hangi bölümün nolan kardeşlerden çıktığını anlarsınız :oleyo:

Sadece "batman" için bile izlenir. Batman olum işte onun adı, camsil vileda gibi bir şey, bütünleşmiş batman ismiyle.
O değilde batman'ın umursamaz tavırları, silahları kullanırken rahatlığı falan güzel baya. Belkide bunların hepsi bilinç altımda böyledir bu adam "batman" diye :/

büyük bir keyifle ve merakla izlediğim bir dizi

geçen yarıyıl üniversitedeki hocamız herkes bir hikaye yazsın getirsin puan vercem demişti.Bende ne yazayım diye düşünürken person of interest aklıma geldi.Makineler , gözler vs yazdım hikayeyi 90 almıştım. :gamyon:

Bu hafta yayınlanan bölüm çok iyiydi.

Biraz karışık bir bölümdü üst üste konular bindi santranç gibiydi herkes hamlesini yaptı.0 Beecher'ın öldüğü sahnede senaristler bu haftanın son darbesini vurdu dedim ama son sahne çok daha büyüktü. Yaşlı adamın (Glandalf mıydı o) elinde ki telefonda sayaç vardı virüsün kaç makine ele geçirdiğini söylüyordu. Bence makine kendi içinde savaş veriyor virüse karşı ve bu yüzden numaralarda gecikmeler oluyor. Daha önce makinenin çok kuvvetli bir yapay zeka olduğu görmüştük. Seçeneklerden en iyisini seçtiğini biliyoruz makinenin. Bence burada da o yaşlı adama ve bilinmeyen grubuna karşı bizimkilere yol gösterecektir makine. Çünkü ilk defa kendisi tehlikede.

Diziyi Fringe izledikten sonra bir arkadaşın önerisi ile başladım. Tahminimden fazla sevdim. Bazı olayların en baştan gösterilip yavaş yavaş çözülmesi bana diziyi daha çok sevdirdi. Bazı kısımlar can sıkıcı olsada herkesin izlemesi gereken bir yapım. Bölüm sayısı çok olsada su gibi akıyor dizi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık