Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Patladığınız Teorileriniz/Temennileriniz

-Zoronun kaidoyu emmasız keseceğini ve şuanki kesikten daha büyük olacağını düşünmüştüm.
-Luffynin 1010.sayıdan sonra alacağını sanıyordum, ayrıca o zamanki kidin söylediği bulutları luffy ve kaidonun yaptığını sanıyordum.

Eski konular arasında Doflamingo tayfasına yonko tayfası bile aldırılmış, ama bu konuya girince kimse hiçbir konuda patlamamış nedense. :d
Eskiden doffy ailesi vs beyazsakal korsanları diye konu vardı ağır linçlik bir konuydu.Zaten doffy ailesi yener diyen iki,üç kişi vardı.

Ama şuan Doffy'nin ailesinden biriyle imparator tayfasından biri normal bir şekilde kıyaslanabiliyor,ilginç xd

@Tiksav Lee hemen bu konuya bekleniyorsun. :hhh:
Arkadaşlar bu arkadaşa bakmayın kendisine göre her şey de patlıyoruz, patlamaktan çok ön görülerimiz çıkıyor.:hıh:

Zorocularla dalga geçmek için

Zoro vs tüm wano'daki rakipleri yazıyordum gerçekten tüm wanoyla kapıştı adam jsksmsms

Gifters, Apoo, Drake, Hawkins, King, Kaido, Linlin

Seriyi çok hızlandırırsa Law ve Kid, Linlin'i Zoro'yla Luffy, Kaido'yu alır diyordum ama hani pek inanmadığın ihtimal olur ya öyle iliştirirsin tam olarak öyleydi işte bu tahminim. Bir kere iki tarafı kağıt üzerinde yazınca dengelenmiyordu taraflar tahminlere daha Marco gelmeden başlamıştık. Dışarıdan insanlar birilerinin geleceğini falan düşünüyordu ben de aynı şekil. Sonra Linlin tayfası biraz ucuz bir yolla aradan çıkarıldı. Neyse benim asıl tahminler şuydu.

Bege, Urouge ve Bonney hariç tüm novalar vs Kaido.

Smoothie vs Law
Queen vs Kid
Who's Who vs Zoro şeklindeydi. (Who's who öyle komutanlarla kapışacağını öğrenince sırıtıyordu önceden ne bileyim kendi vurup kendi eli kırılan bir ezik çıkacağını ciddi, ciddi elit komutan gücünde çıkacağını düşünmüştüm.) Bir de bu Yonko ödülleri gazetesinde 'Kaido'nun güçlü tayfaları bünyesine kattığını falan vurgulanıyordu biz de bu çöpleri bir şey sandık meğer Linlin'in kadrodan fazla bir numaraları yokmuş.

Ace ve Perospero yc4 diyordum ikisi de benim konumlandırdığım ligin üzerinde çıktı. (Peros yc 3.5 xd)

Eskiden doffy ailesi vs beyazsakal korsanları diye konu vardı ağır linçlik bir konuydu.Zaten doffy ailesi yener diyen iki,üç kişi vardı.

Ama şuan Doffy'nin ailesinden biriyle imparator tayfasından biri normal bir şekilde kıyaslanabiliyor,ilginç xd
İki üç kişi mi vardı gerçekten? :d Şu anda yapılanın da bence o zaman yapılandan çok farkı yok bu arada. :d

Reis o konuyu baya sayfa sayfa okumuş biri olarak söylüyorum 2 ve 3'ten baya fazla .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık