Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Paramecialar vs Zoanlar vs Logialar vs Meyvesizler

Hangi Grup Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    157
Ben Luffy'e her zaman Zoan yakıştırırdım. Bunu @Master of Puppets bilir. Onunla konuşurken çok dedim.:D Adamda Tanrı Zoanı var.

Zoanlarda 5 tane mistik Zoan var. Bunlardan 2'si direk Tanrı, diğer üçü de Tanrı seviyesi mistik varlıklar. :D

Zoanlar öttürür.:D
Peki ya, Luffy ölmeseydi ve Nika olmasaydı, para grubunda olsaydı kim alırdı? Her gruptan bir üye çıkar olsun, bitsin. Gruplar yine denk olacak yani.

Zoan çıksa sıkıntı yoktu da meyve tanrı seviyesi çıktı, yazık oldu. Gerçi biz hep meyvesi en iyi meyvelerden biri dedik, deprem ile yarışır dedik ama kabul etmediniz yıllarca. :dd

Peki ya, Luffy ölmeseydi ve Nika olmasaydı, para grubunda olsaydı kim alırdı? Her gruptan bir üye çıkar olsun, bitsin. Gruplar yine denk olacak yani.

Zoan çıksa sıkıntı yoktu da meyve tanrı seviyesi çıktı, yazık oldu. Gerçi biz hep meyvesi en iyi meyvelerden biri dedik, deprem ile yarışır dedik ama kabul etmediniz yıllarca. :dd
O konuda patladınız meyve lastik meyvesi değilmiş. :D

Dofy demişti bu nasıl lastik diye, şu seride zekasını konuşturan ender karakterlerden işte. Luffy de bir halt var diye ilk o şüphe duydu. G4 falan lastik değilmiş demek ki, Luffy hayal etmiş, Nika yapmış.

Sen soruma cevap vermedin.
Shanks kandırmış Luffy'yi, meyvenin gizemini çözmesin diye yalan söylemiş. Luffy de garibim kendini lastik zannedip garip gurup hareketler yapmış bunca zamandır :(

Kaidoyu güncel Nika dahil kimse 1 vs 1 de yenemez. Ray Garp yaşlı, BB hala zayıf, amiraller artık horoz dövüşçüsü yerine konuluyor, Amiral adaya saldırırken çekirdek çitleniyor, Tüm takımlar içinde önce Kaidoyu sonra Nikayı tutacak adam yok. Anca Law takım çalışmasıyla ketenpereye getirirse bir şeyler değişebilir ama zor ihtimal. Zoanlar kazanır. :)

Kaido, Mihawk ile Zoro'yu alır. Ama baya kötü durumda olur.

Garp Sengoku'yu alır ama sonda baya kötü durumda olur.

Luffy Shanks'i alır. Alamasa bile Shanks baya kötü durumda olur.

Marco ile Yamato Rayleigh'i alır. Sonuç olarak kalan Zoan grubu temizler.

Zoanların meyveleriyle de çok avantajları var. Sonuçta iyilesebiliyor deniliyor bunlar için. Gittikçe de gucleniyorlar gibi bir şey var.

Luffy'e Zoan hep yakıştırırdım. Lastik zoanı çıktı herif.:D

Her şeyde zirve olup bir de Zoan meyven var. Herhalde en güçlü kombinasyon.:D O yüzden Luffy'nin geleceği seviye bambaşka.
Mihawk ve Kaidonun bu seride alamayacağı hiç kimse yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık