Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oyuncak Meyvesi'nin Mutlak Gücü

Sugar’ı es geçip basit bir denizci olarak hiç tanınmayan ama amirale fiziksel güç ve çeviklik açısından denk bir adam koyalım(nereden bulacaksak) Bu adamı amiralin yanına gönderince amiral demez mi “Ya kardeş sen basit denizcisin de niye bu kadar güçlü bir aura yayıyorsun, benim kenbunshoku’da mı bir problem var.”
Garp büsküvi yerken demez ?

Sugar’ı es geçip basit bir denizci olarak hiç tanınmayan ama amirale fiziksel güç ve çeviklik açısından denk bir adam koyalım(nereden bulacaksak) Bu adamı amiralin yanına gönderince amiral demez mi “Ya kardeş sen basit denizcisin de niye bu kadar güçlü bir aura yayıyorsun, benim kenbunshoku’da mı bir problem var.”
Benimki tamamen örnekti. Asıl anlatmak istediğim bu değildi. Bir şekilde herkes silinir demeye çalışıyordum

Meyvelerin tekrar ortaya çıkma olayı söylendiğine göre ve böyle bir meyve olduğuna göre kesin detay verilir. Mantıkl bağlantılarla hikayeye çok rahat konur
Bu dediğin umarım olur yoksa bana göre az önce birinin dediği gibi tamamen hatalı bir meyve tasarımı oda hikaye için oluşturmuş ancak one piece büyük zarar verecek bir meyve içi doldurulmadan bırakılırsa.

Katakuri’nin hakisinin zirve olduğu nerede geçiyor? Yonkoularda olmadığı nerede geçiyor?
Ray en üst seviyenin geleceği görmek olduğunu ima eden bir konuşma yapmıştı. '' Bazı insanlar görüş hakisini o kadar çok geliştirmiştir ki geleceği bir kaç saniyeliğine görebilir.'' gibi bir şey diyordu sanırsam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık