Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jedi fallen Order için ne müzik yapmışlar öyle.
Muazzam şarkıdır hatta oyun dışı bunu hala dinlediğim oluyor.
Ana Tema melodisi de çok iyidir.

Bu veriye nereden ulaştın reis, link var mı?
Bu oyunların bedava olacağı Haziran ortalarında sızdırılmıştı ama tarihi henüz belli değildi.
Şimdi de tarihi sızdırıldı. Tam linki hatırlamıyorum ama ben İspanyol bir kaynaktan almıştım paylaşan Türk sayfaları da vardı.

Muazzam şarkıdır hatta oyun dışı bunu hala dinlediğim oluyor.
Ana Tema melodisi de çok iyidir.

Bu oyunların bedava olacağı Haziran ortalarında sızdırılmıştı ama tarihi henüz belli değildi.
Şimdi de tarihi sızdırıldı. Tam linki hatırlamıyorum ama ben İspanyol bir kaynaktan almıştım paylaşan Türk sayfaları da vardı.
starwars a dair hiçbir şey bilmesem yine de oynanır mı bu? @RedTeroR senin de fikrini alayım alıntı yapılarak olarak. Yıl oldu sana garp dışında bir mesaj atmayalı hem :D

starwars a dair hiçbir şey bilmesem yine de oynanır mı bu? @RedTeroR senin de fikrini alayım alıntı yapılarak olarak. Yıl oldu sana garp dışında bir mesaj atmayalı hem :D
Oynanır oynanır ama Star Wars evrenini bilip oynamak zevk potansiyelini ciddi şekilde arttırıyor onu da belirteyim.
İstersen oynamadan önce Rogue One: A Star Wars Story'yi izle çünkü oyunda o filmden 2-3 unsur ve karakter var en azından onları az buz tanımış olursun.
Ama dediğim gibi Star Wars evreninden bir şey bilmeden de bu oyundan keyif alınabilir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık