Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Direkt karşısına geçip küfür etsen canı daha az yanardı xD
Bak @Silver Forumda Starfield'i en çok bekleyen adam ve forumun en büyük Todd Howard- Bethesda fanı ve geldi en çok Ps exclusive olan Persona'ya sevindi.
Ekran Görüntüsü (148).png
Forumun 2 Xbox kullanıcısı ve en büyük Bethesda fanı Starfield'a rağmen geldi en çok Persona'ya sevindi ya bundan sonra Xbox'a laf eden kişi bana laf etmiş sayılır :a:

-Uzayda özgürce dolaşmanın verdiği macera hissi
-Gezdigin gemiyi bile modifeye etme geliştirme yeri geldiğinde gemi ile çatışmaya girme
-Sayısız gezegene gidip keşfetme etkileşimde bulunma
-Tamamı gösterilmese de büyük ihtimalle tatmin edici sci fi teknolojik silahlar
-Fragmanda da görüldüğü gibi son derece ayrıntılı karakter modelleme
-Oyunu bethesta yaptığı icin hikayeden ve diyalogların kalitesinden zerre şüphem yok
-Grafik kalitesi aklımızı alacak gibi

Çok yukselmeyim sonra da üzülürüm gibi zirvaliklari bu oyun için çöpe atıyorum.Şu gösterilen kısacık görüntülerle zaten günlerimi gömeceğim o kesin.Ufak ayrıntılar da sorunsuz halledilirse aylar gömülür.Hersey bu yana çıktığında büyük ihtimalle ne kadar ödül varsa süpürecek bu oyunu ilk günden game pass ile oynayacağız öyle 60 dolar ver oyna falan olmayacak.

Yav birbirinizi ne gaza getirdiniz öyle. :oleyo: 100 sistem, 1000 gezegen demedi mi. Ulen. Ben de gaza gelmiyorum zira önemli olan içerik. Şu anlık gösterilen kısımla ben şüpheli gözlerle bakıyorum, oynanış rahat lakin hissiyatı kötü gibi geldi. Çok şey koymaya çalışmışlar ama hikâye olarak çok da bir şey göremedik gibi ve bu kadar keşif varsa çok fazla amelelik de vardır illa. Ben gelemiyorum öyle şeylere. Neyse yine de hiç oynanmaz değil tabii. Beklenilen kadar iyi olmayacak gibi geldi sadece. Şimdi linçleyin beni. :oleyo2:
Yav sal gitsin. Gaza gelmek lazım artık bazı oyunlarda. Beklentimiz olsun. Patlarsak patlarız :D

Şu gösterilenler gayet güzel beklentiye sokan şeyler. Hele gemiyi kullandığımız kısım, aman aman. 😻

-Uzayda özgürce dolaşmanın verdiği macera hissi
-Gezdigin gemiyi bile modifeye etme geliştirme yeri geldiğinde gemi ile çatışmaya girme
-Sayısız gezegene gidip keşfetme etkileşimde bulunma
-Tamamı gösterilmese de büyük ihtimalle tatmin edici sci fi teknolojik silahlar
-Fragmanda da görüldüğü gibi son derece ayrıntılı karakter modelleme
-Oyunu bethesta yaptığı icin hikayeden ve diyalogların kalitesinden zerre şüphem yok
-Grafik kalitesi aklımızı alacak gibi

Çok yukselmeyim sonra da üzülürüm gibi zirvaliklari bu oyun için çöpe atıyorum.Şu gösterilen kısacık görüntülerle zaten günlerimi gömeceğim o kesin.Ufak ayrıntılar da sorunsuz halledilirse aylar gömülür.Hersey bu yana çıktığında büyük ihtimalle ne kadar ödül varsa süpürecek bu oyunu ilk günden game pass ile oynayacağız öyle 60 dolar ver oyna falan olmayacak.
Benim de şüphem yok ama diğer yazdıkların yeterli zaten yaşamaya çalışan bir Dünyası olsa bile yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık