Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haa evet. Aynen ömürlük arıyorum ama öyle hani bunu çok sevdim ömür boyu oynayayım tarzında değil yani. Bunu yapmaya çalışan oyunlar yok değil aslında ama hep nicelik üstünden ilerliyorlar. Hep daha fazla, daha fazla ekleyerek oyunların ömrünü uzatmaya çalışıyorlar. Sonuçta ortaya karmakarışık yetenek ağaçları, devasa "cansız" haritalar. Her biri birbirinden sığ "hero"lar, 5000 levelli char'lar falan çıkıyor ortaya.

Mesela Elden Ring oynayanlar belki ileride çoğu boss'u unutacaklar ama Sentinel'i kimse unutmayacak. Çünkü oyunun harika bir detayı ve çok hoş bir değişkeni ya da etkeni her neyse işte. 100 tane boss olacağına böyle bir tane olması bile daha güzel yani.
Aslında haritasında yaşayabileceğim devasa bişey ben de istiyorum. Hayali oyunumdur ama çıkacağına dair hiçbir umudum yok. Ne oyuncular ne de yapımcılar istiyor çünkü bunu.

Dying light 2 yapımcıları 500 saat sürecek diye bi yalan attı ortaya. Sonra linç yediler pişman oldular. 80 saat diye düzelttiler.

Witcher 3’ün hikaye uzundu diye şikayet eden bi kesim olmuş. Cyberpunk’ta bu yüzden hikayeyi azalttılar. 6-7 saate bitiriyor

insanlar skyrim’in popülerliğinden sonra başlayan şişmiş haritalardan bıktı. Ama witcher kalitesinde bile yapsan istemeyen, bitiremeyen çok var. Yapımcılar da zaten sürekli yeni oyun alınmasını istiyor. Böyle devasa bişeyi anca MMO yaparlar düzenli para getirir diye.

Son düzenleme:
@Tosbağa boş verdim Grimm'i, White Palace'e geldim, lanet okuyorum. İçin rahat olsun.

Edit: Hallettim burayı, Kingsoul geldi.

Edit2: Carefree Melody'yi alınca kayboldu Grimm, ben de bari ana boss'u keseyim dedim. Tekte geçtim, kolaymış beklediğim gibi. Bitti bu. Credits akıyor. :(

Son düzenleme:
@Tosbağa boş verdim Grimm'i, White Palace'e geldim, lanet okuyorum. İçin rahat olsun.

Edit: Hallettim burayı, Kingsoul geldi.

Edit2: Carefree Melody'yi alınca kayboldu Grimm, ben de bari ana boss'u keseyim dedim. Tekte geçtim, kolaymış beklediğim gibi. Bitti bu. Credits akıyor. :(
Dün rasgele bir videoda denk geldi bana da o mesele şaşırdım öyle bir şey varmış .Çok kolay olmaması lazım ya Radiance. Acaba sadece hollow knight'ı indirmiş olabilir misin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık