Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ustadan aldığımız charm o görevi görüyor evet. Onun yanına bir de güçlü vuruşu ekleyebilirsin. Şu kırılan charmlar var ya onları sağlam haliyle alabiliyorsun. Nightmare Grimm'in yanındaki eleman istiyor veriyorsun sonra tekrar almak istediğinde sağlam olarak satıyor sana ama 15 k ya :D
O kadar param olsa alırım da yok ki... Ama bunun da yöntemi var aslında. Canın azalınca alt f4 çekersin, oturduğun yerden kaldırır zaten. Ahahah.

O kadar param olsa alırım da yok ki... Ama bunun da yöntemi var aslında. Canın azalınca alt f4 çekersin, oturduğun yerden kaldırır zaten. Ahahah.
Ben de o kadar oynadım ettim minik bir miktar para dışında kayıp da yaşamadım anca güçlü vuruşu alabildim diğer ikisi duruyor. Ama gerçi o adam iki çentik götüren güçlü vuruşu kullanmıştı yani oynayabilince o da iş görüyor :D ARTIK ÖLMEK İSTEMİYORUM

Ben böyle bir charm kombinasyonu kullandım, bilmem işine yarar mı? :(

Basılı tutma olaylarını da uyguladım havadayken bu arada.
Şu kalkan acayip dikkatimi dağıtıyor benim. Yanımda yaratık kullanmayı da denedim onlar da öyle dikkat dağıtıcı şeyler kullanamıyorum. Yalnız hızlı can basmayla çift can basma bir arada denenebilir. O ikisi altı çentik yapıyor. Yanına hızlı vuruş 9, odaklanma 10 mantar 11 şeklinde olabilir belki

Şu kalkan acayip dikkatimi dağıtıyor benim. Yanımda yaratık kullanmayı da denedim onlar da öyle dikkat dağıtıcı şeyler kullanamıyorum. Yalnız hızlı can basmayla çift can basma bir arada denenebilir. O ikisi altı çentik yapıyor. Yanına hızlı vuruş 9, odaklanma 10 mantar 11 şeklinde olabilir belki
Herkesin dövüş tarzı farklı olduğu için herkes kendine göre bir yöntem buluyor işte. Bu arada Hive Knight'ı öldürmüş olmama rağmen saymamış öldürmekten niyeyse. E öldürmediysem ondan sonra verilen şeyi nasıl aldım, peh. Neysem, son durum şu:

Bloodborne oynuyorum şu aralar. Kendisi soulslike türünde oynadığım ilk oyun oldu ve çok sevdim. Atmosferi, savaş sistemi falan şahaneymiş. İlk iki bossu kestim ve Eski Yharnam bölgesine geldim, girişte konuşan adamın geri dön uyarısına hak verdim cidden zorlayıcı bir yere benziyor.
FS'nin en iyi oyunudur gelmiş geçmiş en iyi bir kaç oyundan biridir. Sömürebildiğin kadar sömürmeden bırakma o oyunu.

Herkesin dövüş tarzı farklı olduğu için herkes kendine göre bir yöntem buluyor işte. Bu arada Hive Knight'ı öldürmüş olmama rağmen saymamış öldürmekten niyeyse. E öldürmediysem ondan sonra verilen şeyi nasıl aldım, peh. Neysem, son durum şu:
Bence en güzel dövüş tarzı hızlı ataklarla devamlı saldırmak ama havada olanlara altında da kazık varsa zor oluyor biraz. Yine de her rakibin ayrı şekilde dövülebileceği bir sistem var ve onu anlamak daha doğru. Pantheona mı gidiyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık