Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 çentik var bende zaten. Şimdi bir daha oturma yerine gidip gelesim de yok ondan değiştirmiyorum. Ahaha.
Yedi sekiz olmuştur diye düşünmüştüm ben bayağı azmış. Orası oturma yerine yakın ya bi dasha bakıyor. Dediğimi deneyebilirsin de bildiğin gibi de yapabilirsin ama bu şekilde dövüşmek zor olur cidden

Edit : bu arada çentiklerin dört beş tanesi satılık gittin mi oraya?

Yedi sekiz olmuştur diye düşünmüştüm ben bayağı azmış. Orası oturma yerine yakın ya bi dasha bakıyor. Dediğimi deneyebilirsin de bildiğin gibi de yapabilirsin ama bu şekilde dövüşmek zor olur cidden

Edit : bu arada çentiklerin dört beş tanesi satılık gittin mi oraya?
İki tane aldım şimdi, ona da böceği koydum yekten. Biraz para toplamak lazım.

İki tane aldım şimdi, ona da böceği koydum yekten. Biraz para toplamak lazım.
Esasında çok yere gitmişsin şu ana kadar ama anladığım kadarıyla tamamen dolaşmamışsın yoksa bu kadar yer dolaştıktan sonra paran çok olurdu. Bir de şu paraları otomatik toplayan dalga var ya o da işi kolaylaştırıyor kazıklara düşenleri falan da alabiliyorsun haliyle. O çektikleri satan kişi hızlı odak satıyor bi de acayip faydalı bir şey iki kat hızlı can basıyorsun onunla

Esasında çok yere gitmişsin şu ana kadar ama anladığım kadarıyla tamamen dolaşmamışsın yoksa bu kadar yer dolaştıktan sonra paran çok olurdu. Bir de şu paraları otomatik toplayan dalga var ya o da işi kolaylaştırıyor kazıklara düşenleri falan da alabiliyorsun haliyle. O çektikleri satan kişi hızlı odak satıyor bi de acayip faydalı bir şey iki kat hızlı can basıyorsun onunla
Oyunun temel hâlinde gidebileceğim her yere gittim ama sonrasında gelen yetenekleri kullanıp eski yerlere geri dönüp almam gereken güçlendirmeleri almadığım için geride kalıyorum biraz. Mesela can bastığımız tuşla olan büyünün siyah gölge hâlini şu an aldım. :oleyo2:

Oyunun temel hâlinde gidebileceğim her yere gittim ama sonrasında gelen yetenekleri kullanıp eski yerlere geri dönüp almam gereken güçlendirmeleri almadığım için geride kalıyorum biraz. Mesela can bastığımız tuşla olan büyünün siyah gölge hâlini şu an aldım. :oleyo2:
Nasıl ya yağmur şehrindeydi o da :D O elemanı yenmeden bossa mı gittin :D

Nasıl ya yağmur şehrindeydi o da :D O elemanı yenmeden bossa mı gittin :D
Orası anahtarla açılıyordu ya. Anahtarı almıştım ama dönüp gitmemiştim, şimdi gideyim dedim. :oleyo2: Şimdi de bitmek tükenmek bilmeyen topaçları dövmeye çalışıyorum. :(

Edit: Şimdi hallettim, üç ruhun ilkini özümsedim galiba. Artık ne yaptım bilmiyorum. Ahahaha.

Son düzenleme:
İlk oynarken ben de böyle şeyler yapmıştım ya yaptığın şeylerin bir sırası yok sonuçta :D İyi geçiyorsun valla sana engel yok :D Evet Deepnest'teki mi kaldı ?

İlk oynarken ben de böyle şeyler yapmıştım ya yaptığın şeylerin bir sırası yok sonuçta :D İyi geçiyorsun valla sana engel yok :D Evet Deepnest'teki mi kaldı ?
Alıntılamamışsın beni be adam. Fog Canyon'dakini de almadım daha. Bana şu anlık engel olanlar rüya âleminde olanlar ama güçlü hâlimle rövanşa gitmedim... Beklesinler beni!!!

Alıntılamamışsın beni be adam. Fog Canyon'dakini de almadım daha. Bana şu anlık engel olanlar rüya âleminde olanlar ama güçlü hâlimle rövanşa gitmedim... Beklesinler beni!!!
Hay allah :D Onlar da veriyor ama şu renkli küçük ağaç gibi şeyler var onlardan da alabilirsin o dalgaları. Görece kolay olanlarını indir madem o zaman önce. Mesela bir yeşil yolda avcının yerinin hemen altındaydı sanırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık