Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Elden Ring ortalama kaç saatlik bir oyun?

Malum Türkiye'de oyunlar çok pahalı.Bu yüzden alacağımız oyunlarda bize uzun süreli oynama fırsatı sunabilmeli.
87 saatte bitirdim ben ve öldürebileceğüm her şeyi öldürdüm. Pek çok NPC ile de etkileşime geçtim. Daha uzun sürenler ilave olarak ne yapıyor bilemiyorum da. Ayrıca sınıf değiştirerek oynadığın zaman da bambaşka bir oyuna dönüşüyor diye düşünüyorum ama ben dan dun girmeden oynamam...

Malum Türkiye'de oyunlar çok pahalı.Bu yüzden alacağımız oyunlarda bize uzun süreli oynama fırsatı sunabilmeli.
Her şeyi kendin bulmaya çalışırsan, adım adım haritayı incelersen, farklı buildler denersen 130 saati görürsün. Benim bitirmem o kadar sürdü.
Normalde tek buildle gidip oyunu bitirmeye çalışırsan 80-90 saate biter.

İlk oynayışımda 15-20 saat süren bölgeyi ikinci oynayışımda 5-6 saatte bitirdim. Neyin nerde olduğunu, önce nereye gideceğimi biliyordum çünkü. Bu çok etkiliyor.

Hızlı oynamaya çalışmadım ama 63 saatimi aldı sadece. İlk başta tüm bosslara gidiyordum ama sonra sadece görmediğim özel bosslara yoğunlaştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık