Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tes 2 oynanmaz ya. Asla grafikçi olmayan ben için bile grafikler çok çamur gibi geliyor. Ki brn hala Warband zevkle oynayan adamım.

Bu arada @Gümüş cidden Skyrim dene öyle uzun soluklu bir şey arıyorsan. Oyunu bitirsen bile mod yükleyip akarsın.
Ben Tes3'ü de oynamadım zaten. Ama Tes3 konusundaki yorumlar iyi olduğu için verdim öneriyi. Yoksa Oblivion da sarmadı beni. Skyrim bence Oblivion'dan iyi. ( Daha önce de bu konuda söyledim sanıyorum, birisi bir tespit yapmıştı, kişi bu serinin ilk hangi oyununu oynadıysa diğer oyunlarından daha iyi görüyor. Çok yüksek oranda doğru çıkıyor bu)
Bir de oynanışta kolaylık sağlayan modlar hariç modlara her daim önyargılıyım. Oyun benim için asıl halidir. Ana oyun, yan görevler, genişleme paketleri. Oyun budur abi, mod falan hikaye.

Denemiştim onu hatta bir kaç mod da yaptım ama grafik ve oynanış hiç sarmadı ya
Bilmiyorum, ben pek takılmamıştım, ne kadar taş devri koşullarında oynasakta epey beğenmiştim.

Mesela witcher 3, hikayesine bi türlü giremedim, geçtiğimiz günlerde finali de yaptım ama olmadı olamadı, neden anlam veremedim. Witcher 3'ün de avantajı çok fazla silah ve ekipman çeşitliliği olması, daha özelleştirilebilir bir oyun. Yakında blood and wine'da biter. Ng+ yapacağım, sadece 100 lv tezhizatlar için :D

Valla neden öyle istediğimi açıklaması çok zor be.

Mesela yüz tane manga okumak yerine One Piece'i yüz kere okumayı tercih ederim. Bu da onun gibi bir şey işte.
Ben de mekaniklerini çok sevdiğim 50-60 saatlik oyunları 1000+ saat oynamışımdır (nioh 2, mhw). Yani anlamıyor değilim de 10 yıla şaşırdım sadece.

Zelda’da oyun çıktıktan 1 yıl sonra yeni şeyler buluyordu insanlar. Umarım seversin tam senlik gibi harbiden. Benim oynamayı çok isteyip fırsat bulamadığım bi oyun.

@Gümüş TES 3 Morrowind' i oynamanı öneririm, bayağıdır oyun oynamadıysan çıtan çok yüksek olmadığı için grafikler ve dövüş mekanikleri seni rahatsız etmez sanıyorum. Lore' u ve dünyası en iyi TES oynudur benim için, TES' i TES yapan ilk oyundur. Dünyasını keşfederken ilgi çekiciliğini hep korur, az çok Aztec ( tam emin değilim ama ) mitolojisinden esintiler vardır ama belli başlı mitolojik öğeleri biraz değiştirip oyuncuya sunan pek çok rpg oyunundan çok farklıdır. Oyunun geçtiği harita olsun oyunun hikayesi olsun, yaratıkları, büyüleri vs. olsun çok kendine has, çok orijinal bir oyundur. Oyunda grafiklerden ziyade can sıkabilecek öge; can, stamina ve büyü barlarının çok hızlı tükenmesi ve uzak dövüş olsun yakın dövüş olsun oyuncuyu çok zorlaması, keza kaç level olursan ol ya da düşmanın dibinde bile olsan saldırılarını isabet ettirip ettirememen şansa bağlı, becerine değil. Ama dediğim gibi oyunda gezip görecek pek çok şey var, kendine has havasına da başka bir oyunda rastlamadım açıkçası, belki Kenshi olabilir. Bir dene bence ama oyunu satın almadan önce torrentle indirip biraz oyna, beğenirsen satın almayı düşün derim.

Witcher 4 duyuruldu. Oyun, Red Engine yerine Unreal Engine 5 motorunda yapılacak.

Dostlar resimde gördüğümüz madalyon kedi okuluna ait değilmiş.
Lynx yani Vaşak okuluna ait.

Oyunu yaparken ne bir kitabı ne de bir diziyi baz alacaklarmış yani kafadan o evrende geçen yeni bir hikaye olacakmış.
Büyük ihtimalle kendi Witcher’ımızı yaratacağız bu gidişle.

Umarım bir gün böyle senelerce oynayabileceğim bir oyunu ana dilimde oynamak nasip olur.
Dying light 1 ve yeni çıkan oyunu dying light 2 yi tavsiye ederim ikiside Türkçe altyazılı hem konusu hem oynanışı çok iyi oyunlardır.İkinci oyunu yeni bitirdim kolay kolay yeni bitirdiğim oyunu oynamak istemem ama tekrar başlama isteği var koskoca şehirde çatıdan çatıya atlama bol bol zombi kesme olayı beni benden aldı.

Dostlar resimde gördüğümüz madalyon kedi okuluna ait değilmiş.
Lynx yani Vaşak okuluna ait.

Oyunu yaparken ne bir kitabı ne de bir diziyi baz alacaklarmış yani kafadan o evrende geçen yeni bir hikaye olacakmış.
Büyük ihtimalle kendi Witcher’ımızı yaratacağız bu gidişle.
Ulan Ciri'dir belki diye bir heyecanlandım geçen elim ayağım titredi. Neyse kendi karakterimizi oluşturacaksak da olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık