Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ps Now, stream youlluyla oynamak için değil miydi? Ülkemizde de yok benim bildiğim. Çoğu eski oyun hem. :/
Sony game pass gibi bir şey çıkarırsa ps plus yalan olur ve bu insanlar için felaket olur. Çünkü ps plus ile bir oyun alıp iki kişi kullanabiliyorsun ve istediğin kadar kişiyle paylaşabiliyorsun.
Üstelik sony’nin her ay hediye ettiği oyunların çoğu game pass’da yok.

En basitinden Fall Guys’u hepimiz biliyoruz çıktığı zaman pc kullanıcıları için paralı satılmıştı ama Sony bu oyun çıktığı anda bedava yayınladı.
En acı olayı söyleyeyim Fall Guys hala Xbox için çıkmadı.

Witcher 3te eredin savaşına geldim baya yanlış oynadık ama galiba 28 lvlım.Herife 50 50 vuruyorum xd.Yetenekleride bir o kadar saçma verdim.Simya bölümüne daha yeni puan verdim :oleyo2:
Simya bölümünü ellememiştim sanırım :d Eredin dövüşü kolaydı yha :S zaten 34 level mi neydim ben. Vura vura gittim valla, basit gelmişti hatta. Onu dövünce 35 level olmuştum sanırsam :3

Reis öncelikle 80 euro diye birşey yok olsa da bir şey değişmiyor ki zaten çıkan fiyatıyla kimse almıyor.
3-4 ay sonra indirime giriyor öyle alıyoruz.
Ps5 açılışta ps plus üyelerine 18 taş gibi çoğu exclusive olan oyun hediye ediyor.
Ayrıca Ps Now var ve 700 oyun var içinde yani bizim ülkede ekonomi ne kadar kötü olsada ps5 stoklarda tükendi bile.
Reyiz bizim için önemli, banane elin kavuru tüketmiş. Ps kendi exclusive oyunlar 70 dolar, Euro bölgesi için 80 euro demiş. Hadi revize etti 70 euro olsun. Bizim ülkeye vergi+ kur 800 olur. 4 ay geçirelim indirim gelsin 500 olur yine alınmaz. Kim ps plus alırki ? Diyelim Gow'u çıkardı, plus koymam diyor ben. 4 ayı anlarım da, 2 yılmı beklicem. 15 liralık Game pase varken vallaha kıyaslanmaz. Ve adam kendi exclusive oyununu da bunun içine koyuyor. Dünya genelinde daha iyi olabilir, gel gelelim bizim memleket için olmaz. Bunu illa Xbox ile kıyas kabul etme. Xbox diye bir marka olmasa dahi alınmaz Ps. Kusura bakma ama 25 saatlik oyun için gidip 800 veya 500 verilmez. Git al 3070 kafan rahat olsun her şey yap. İlla konsol alıcam diyosan adres belli. Gow da oynamıyalım yani.

Reyiz bizim için önemli, banane elin kavuru tüketmiş. Ps kendi exclusive oyunlar 70 dolar, Euro bölgesi için 80 euro demiş. Hadi revize etti 70 euro olsun. Bizim ülkeye vergi+ kur 800 olur. 4 ay geçirelim indirim gelsin 500 olur yine alınmaz. Kim ps plus alırki ? Diyelim Gow'u çıkardı, plus koymam diyor ben. 4 ayı anlarım da, 2 yılmı beklicem. 15 liralık Game pase varken vallaha kıyaslanmaz. Ve adam kendi exclusive oyununu da bunun içine koyuyor. Dünya genelinde daha iyi olabilir, gel gelelim bizim memleket için olmaz. Bunu illa Xbox ile kıyas kabul etme. Xbox diye bir marka olmasa dahi alınmaz Ps. Kusura bakma ama 25 saatlik oyun için gidip 800 veya 500 verilmez. Git al 3070 kafan rahat olsun her şey yap. İlla konsol alıcam diyosan adres belli. Gow da oynamıyalım yani.
Reis benim demeye çalıştığım oyunlar 40 euro olsa bile bizim ülke için pahalı. Yani senin dediğin olayın suçlusu ne Sony ne de başka bir şirket.
Bu arada Game Pass’da 30 lira oldu yani habire zam yiyen bir toplumuz yapacak bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık