Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi de ps5’te oynuyorum. Bu oyun şuan ps4’te de oynanıyor. Oynayana helal olsun.

Görüntü sorunu yaşamadım ama şimdiye kadar. Yerdeki itemi alamama dışında göze batacak bi bug da olmadı. Tabi 5-6 saat için konuşuyorum.
Pc den oynuyorum o yüzden belki atma hatası almıyorum ama hafif buglar var yaklaşık 10 saat oynadım.

Bi de ps5’te oynuyorum. Bu oyun şuan ps4’te de oynanıyor. Oynayana helal olsun.

Görüntü sorunu yaşamadım ama şimdiye kadar. Yerdeki itemi alamama dışında göze batacak bi bug da olmadı. Tabi 5-6 saat için konuşuyorum.
Oyun hala bozuk ve seneye ilk çeyrekte yeni nesil güncellemenin yanına büyün platformlara birkaç büyük güncelleme daha getirecekler, polis sistemi de bozuk ona da çözüm bulmaya çalışıyorlar şu an.
1 sene sonra hala oyundan atıyorsa ilk baştaki halini düşün birde :D
Ben geçen sene düz yolda giderken birden aşağıya düşüp boşlukta bulmuştum kendimi ve sonra oyunu kapatıp sildim.

Zaten hazır Ps5'in varken yeni nesil güncellemeyi bekle bence, hem daha iyi grafiklerle oynarsın hem oyun daha stabil olur.

Control'u Dlc'leri ile birlikte bitirip platinlemiştim, Remedy'yi Alan Wake'den tanıyanlar vardır ve Control ile güzel bir yapım ortaya koydular hatta Alan Wake ile aynı evrende geçiyor.
Oynamanızı tavsiye ederim ve Epic bedava veriyorken kaçırmayın derim.

Oyun hala bozuk ve seneye ilk çeyrekte yeni nesil güncellemenin yanına büyün platformlara birkaç büyük güncelleme daha getirecekler, polis sistemi de bozuk ona da çözüm bulmaya çalışıyorlar şu an.
1 sene sonra hala oyundan atıyorsa ilk baştaki halini düşün birde :D
Ben geçen sene düz yolda giderken birden aşağıya düşüp boşlukta bulmuştum kendimi ve sonra oyunu kapatıp sildim.

Zaten hazır Ps5'in varken yeni nesil güncellemeyi bekle bence, hem daha iyi grafiklerle oynarsın hem oyun daha stabil olur.
1 kere oynayıp ömür boyu bi daha oynamadığım çok az oyun var. Ps5 güncellemesinden sonra tekrar oynarım.

Steam çok kral platform.

Şu iki fiyata bakıyorum da yok böyle bir şey.

Bu aralar Alien: Isolation oynuyorum. Adamlar güzel oyun yapmışlar, beğendim. Tanıdığım çoğu kişi korkudan oynamıyordu bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık