Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odyssey’den beri maalesef Assassin diye bir şey yok artık seride.
Prince of Persia ile yeteri kadar tatmıştık bu kafayı aslında, ilk başlarda farklı oynanış şekilleri getirmesi sebebiyle ilgi çekici olsa da zamanla aynı şeyi oynamaktan pek de fazla öteye gidemedi bu seri benim için. Tabii tema falan ilgi çekiyor ama oynatacak kadar çekemedi beni. Antik Yunan'da filozofların konuşmalarını dinlemek için izlemiştim sadece. :oleyo2:

Unity. İyi olay olmuştu. Ama grafiklerine hala hastayım o oyunun.
Revelations sonrasını hiç oynamadım. AC'nin yarattığı atmosferini seviyorum ama işte Origins öncesi oyunları oynadığımda da görevler hep birbirini tekrar ediyordu ve benzerdi. Ayrıca köklü değişimden sonra eski oyunların dövüş sistemine de alışamadım. Yavan geldi baya ama şehir atmosferini de daha çok seviyordum böyle dağ bayırda koşmaktan.

Revelations sonrasını hiç oynamadım. AC'nin yarattığı atmosferini seviyorum ama işte Origins öncesi oyunları oynadığımda da görevler hep birbirini tekrar ediyordu ve benzerdi. Ayrıca köklü değişimden sonra eski oyunların dövüş sistemine de alışamadım. Yavan geldi baya ama şehir atmosferini de daha çok seviyordum böyle dağ bayırda koşmaktan.
Origins ve sonrasında da değişmedi ki durum. Bana hala çoğu görev aynıymış gibi geliyor. Açık dünya dediğin Witcher gibi olur. Tekrarlı ve salak saçma görevler yaptıran rpg yapımcılarına ders verdi adamlar.

Origins ve sonrasında da değişmedi ki durum. Bana hala çoğu görev aynıymış gibi geliyor. Açık dünya dediğin Witcher gibi olur. Tekrarlı ve salak saçma görevler yaptıran rpg yapımcılarına ders verdi adamlar.
Açık dünya kısmın da atmosferi ekledim sadece. Yalandan açık dünyası olduğu çok belli Ac'nin. Origins'in rezalet ötesiydi hele. Yan görevler birbirinin aynısıydı ve sana zorla yaptırması yüzünden kanser ediyordu beni ama ana görev tasarımları eskiye nazaran daha iyiydi bence. Boss dövüşleri olsun, bazı görev tasarımları olsun, farklı hissettiriyordu. Valhalla'da şu an oyunun başlarındayım ama Origins'e göre bu daha da iyi geldi. Gayet keyif alıyorum. Revelations'a kadar olan oyunlarında her 3 görev sonrası birini takip et kalabalığa karış, çatılardan adam kovala, gizli suikast yap görevleri çıkıyordu hep.

Valhalla'da özel yeteneklerin çeşitliliği olması ve farklı silahların oynanışta değişiklik göstermesi bence en azından keyifli kılıyor oynamasını. Sekiro gibi kendince deflect sistemi de getirmişler. Zorunlu yan görev yapma ihtiyacını kaldırmışlar. Mecbur bırakmıyor seni level aldırmak için. Bazı hatalarından kurtulmuşlar ve oyunu keyifli kılabilmişler. Benim büyük beklentim olmadı AC oyunlarından ama beklediğimi bulunca gayet keyif almaya başladım Valhalla'dan. Origins'i çok zorla bitirmiştim. Hikayeye kendimi vermişken ilerlemek için bana zorla yan görev yaptırmaya başlayınca bütün keyfim kaçmıştı. Oyundan acayip soğumuştum.

Rpg için, yan görevler için hiç beklentide olmadım Valhalla'da ve Ac oyunlarında. Bu ihtiyacımı New Vegas'da, Witcher'da çokça kez giderdim. Biraz da oyundan ne beklediğine bağlı. Benim beklentim farklıydı Ac oyunlarından hep.

Syndicate hem güzel hem de istenilen o assassin havasına sahip bir oyundu. Ancak oyundan çoğu kişinin haberi olmadı.
Bence hikayesi biraz saçmaydı. beni içine çekmedi. Unity buglarla doluyken değil de çok daha sonra oynadım ve beğenmiştim. Aşırı akıcı bir oyundu ama orada da yine çok fazla odaklanamadım yavan bir hikaye gibi geldi. Cod serisinin hikayeleri gibiydi sanki

Rayman legends ne kadar sağlam oyunsa origins de o kadar sinir bozucu. Bi de sevgiliyle oynanacak oyun falan demişler ulan joystiği ısırıp koparasım geliyor bazen o an gülen bir sevgiliye nabarım bilmiyorum. Hayır arkadaş ben oyundan çıkmayı bilmiyorum muyum ki bana bu bölüm zor oldu çık istersen falan diyorsun. Boktan tuşa yanlışlıkla basınca da en iyi ihtimalle sıfırdan bölüme başlatıyor. Origins harbi harbi atari oyunuymuş bir. İkincisi ben böyle oyunlar için herhalde artık yaşlanıyorum ki sabır edemiyorum. Yine de devam ediyorum gerçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık