Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen beklediğimden çok daha iyi bir etkinlikti.
Hiç beklemediğim sayıda ve kalitede oyunlar tanıtıldı ve gösterildi.
Beğenmediğim tek kısım, Deathloop’un hakketmediği birkaç ödül almasıydı.
Bana zorla Ps5 exclusive oyunu eleştirtecekler. Deathloop o ödülleri hakketmedi arkadaş.

It takes Two ise kesinlikle senenin oyunu ödülünü hakketti, pek yaygın olmayan bir türe cesaret edip herkesin beğenisini toplayıp bu ödülü kazandılar.
EA’yi hep eleştiriyoruz ama bu sefer tebrik etmek lazım böyle riskli bir projeyi destekleyip arkasında durdukları için.

Seneye oyun dünyası için çok önemli bir sene ve büyük kapışmalar olacak.
Tabi önceden de dediğim gibi her türlü kazanan biz oyuncular oluyoruz, böyle şeyler işin şovu.

Son olarak gece etkinlik boyunca bana eşlik eden @Silver a teşekkür ederim, bir Starfield veya Harry Potter gösterilmedi ama bu davada yanındayım:good:

Son düzenleme:
Hellblade ve Alan Wake beni baya heyecanlandırıyor. Hellblade'in ilk oyununu da daha 1 hafta oldu bitireli. Baya beğenmiştim. Alan Wake'in ilk oyunu da bende çok güzel deneyim bırakmıştı. Elden Ring'i zaten söylememize gerek yok. Bastım ön siparişi ilk çıktığında. :D

Borderlands oyunlarını çok sevdiğim için Tiny Tina Wonderlands'ı da merak ediyorum ama yüksek ihtimal pek iyi olmayacak. Ödüller hakkında bir yorum yapamıyorum çünkü oynayamadığım 2021 oyunlarının çoğunu.

Evet hocam ya ben de sinirden oyunu bıraktım ama oynun değişik bir çekiciliği var, içimde sürekli tekrar oynama isteği uyandırdı yeniden başladım ve hala devam ediyorum. Dediğin gibi bu oyunun eşiği oynanışa alışmak ve sabır. Uzun zamandır hem rage geçirip hem bu kadar zevk aldığım oyun olmamıştı. O rage'in sonrasında gelen başarma hissi harika.:ehe:
Peki ds3 ile başlamakla hata mı yaptım? Seriyi sırasıyla oynamak önemli mi? Birbiriyle bağlantılı mı oyunlar?
Her oyunun garip de olsa bir hikaye anlatım şekli vardır, Dark Souls belki de tüm oyunlar arasında en garip hikaye anlatımına sahip. Oyunun hikayesini öğrenmek istiyorsan şayet oyunda bulduğun tüm item'ları bir bir okuyacaksın, ve oyun bittiğinde lore araştırmya başlayacaksın. Ardından oyuna bir kez daha başlayıp bu sefer kafandaki tüm parçaları birleştirerek, çoğu şeyi anlayarak tekrar bitireceksin. Bu aydınlanmayı yaşadıktan sonra bir Souls oyununu bitirmiş olursun, haritadaki son boss'u kesince değil. Ben Souls oyunlarına Sekiro ile giriş yaptım, mesela Sekiro'nun zor bosslarının yanında Dark Souls 1 bossları beni hiç zorlamadı, Sekiro da bir boss'u günlerce geçemeyip delirdiğimi bilirim, ama Dark Souls için bir boss'u geçememe eşiği en fazla 2 veya 3. denemede kırılıyor. Tam Dark Souls bebe oyunuymuş diyecekken farkettim ki oyunun bambaşka bir zorluğu varmış, bosslar falan değil asıl zor olan şey haritada ilerleyebilmekmiş. Blighttown isimli lanet bir bölgede 3 gün boyunca mahsur kaldım, ne geldiğim yönü bulabildim ne de gideceğim yönü, her Souls oyununun kendine göre bir zorluğu var kısacası. Ben Souls oyunlarına Sekiro ile başladığım için Dark Souls'a geçtiğimde kendimi çok kötü hissettim mesela, oyunun tıraşlanmış, deneme yanılma yöntemiyle çok daha iyi hale getirilmiş güncel bir versiyonunu oynadıktan sonra ilk hali gözüne çok batıyor. Eğer Dark Souls 3 e devam edersen ilk oyuna dönebilmen çok zor olur, ilk oyundan başlayıp kapanışı Sekiro ve Elden Ring ile yapmanı tavsiye ederim. Solaire yoldaşın olsun. ^^

Her oyunun garip de olsa bir hikaye anlatım şekli vardır, Dark Souls belki de tüm oyunlar arasında en garip hikaye anlatımına sahip. Oyunun hikayesini öğrenmek istiyorsan şayet oyunda bulduğun tüm item'ları bir bir okuyacaksın, ve oyun bittiğinde lore araştırmya başlayacaksın. Ardından oyuna bir kez daha başlayıp bu sefer kafandaki tüm parçaları birleştirerek, çoğu şeyi anlayarak tekrar bitireceksin. Bu aydınlanmayı yaşadıktan sonra bir Souls oyununu bitirmiş olursun, haritadaki son boss'u kesince değil. Ben Souls oyunlarına Sekiro ile giriş yaptım, mesela Sekiro'nun zor bosslarının yanında Dark Souls 1 bossları beni hiç zorlamadı, Sekiro da bir boss'u günlerce geçemeyip delirdiğimi bilirim, ama Dark Souls için bir boss'u geçememe eşiği en fazla 2 veya 3. denemede kırılıyor. Tam Dark Souls bebe oyunuymuş diyecekken farkettim ki oyunun bambaşka bir zorluğu varmış, bosslar falan değil asıl zor olan şey haritada ilerleyebilmekmiş. Blighttown isimli lanet bir bölgede 3 gün boyunca mahsur kaldım, ne geldiğim yönü bulabildim ne de gideceğim yönü, her Souls oyununun kendine göre bir zorluğu var kısacası. Ben Souls oyunlarına Sekiro ile başladığım için Dark Souls'a geçtiğimde kendimi çok kötü hissettim mesela, oyunun tıraşlanmış, deneme yanılma yöntemiyle çok daha iyi hale getirilmiş güncel bir versiyonunu oynadıktan sonra ilk hali gözüne çok batıyor. Eğer Dark Souls 3 e devam edersen ilk oyuna dönebilmen çok zor olur, ilk oyundan başlayıp kapanışı Sekiro ve Elden Ring ile yapmanı tavsiye ederim. Solaire yoldaşın olsun. ^^
Sekiro Boss konusunda en zoru cidden çünkü oyun direk senin ne kadar yetenekli olduğuna bakıyor. Kendini geliştirdikçe bossları geçmekte daha az zorlanıyorsun. :ehe:

Bana göre en kolayı net Bloodborne sonrasında Ds2 ve Ds3 gelir. Ds1 bir tık hantal oynanışa sahip olduğu için bosslarda diğerlerine göre biraz daha zorlandım ve dediğin gibi asıl zorlayan yolunu bulmak bu oyunda. Ama en çok hangisinden keyif aldım dersem o da Bloodborne olur. Atmosferi, düşmanları, boss tasarımları ve kendine hasa silahları falan. Ben acayip sevmiştim Bloodborne'u.

Yeni tanıtılan ve yeni şeyler gösterilen oyunların devamı:

Elden Ring

Forspoken

A Plague Tale Requiem

Saints Row Remake

Tiny Tina’s Wonderland

The Matrix Awakens Unreal Engine 5

Sonic Frontiers

The Lord of The Rings Gollum

Horizon Forbidden West

Bir sürü başka oyun daha tanıtıldı ama burayı doldurmak istemediğimde en çok ses getirenleri koydum.
Zelda yok mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık