Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Monster hunter world’ün 20 milyon satışı geçtiği resmi olarak açıklanmış. Sonuna kadar haketti bu başarıyı.
Baya azmış ya. Sırf iceborne'yi 10 kere alası geliyor insanın. Umarım daha da yüksek başarılara ulaşır, benim açık ara en sevdiğim oyunlardan birisi.

Baya azmış ya. Sırf iceborne'yi 10 kere alası geliyor insanın. Umarım daha da yüksek başarılara ulaşır, benim açık ara en sevdiğim oyunlardan birisi.
İyi rakam bence bu tarz bi oyun için. Benim de en sevdiklerimden. Yeni nesile hitbox sorunu olmayan, clutch claw’sız, long sword bug’ları düzeltilmiş bi oyun gelse tadından yenmez. Rise’ı erken bırakırlar umarım.

Silinmiş Üye

İyi rakam bence bu tarz bi oyun için. Benim de en sevdiklerimden. Yeni nesile hitbox sorunu olmayan, clutch claw’sız, long sword bug’ları düzeltilmiş bi oyun gelse tadından yenmez. Rise’ı erken bırakırlar umarım.
Valla be de aynı düşüncelerdeyim. Demoyu yorumlayanları gördüm öyle kötü yorum yok gibi ama bilemiyorum.

Uncharted filmi nasıl duruyor oynayanlarına göre? Ben oynamadım, fragmanı da izlemedim. Merak ettim, sorayım dedim.
Ben bütün 5 oyununu oynadım ve samimi söylemem gerekirse Tom Holland, oyundaki Nathan Drake’i hiç andırmıyor hatta fragmanda da Nathan Drake havası alamadım. Mark Wahlberg ise Sully rolüne daha iyi uymuş ama kesinlikle bir bıyık olmalıydı.
Benzetmeler dışında çok başarılı bir fragman ve belliki filme ve aksiyon sahnelere baya emek verilmiş hatta bu sene çıkan Marvel’in Black Widow filmindeki aksiyon sahnelerinden çok çok daha iyi yani sinemaya izlemeye giderim diye düşünüyorum.

Ben bütün 5 oyununu oynadım ve samimi söylemem gerekirse Tom Holland, oyundaki Nathan Drake’i hiç andırmıyor hatta fragmanda da Nathan Drake havası alamadım. Mark Wahlberg ise Sully rolüne daha iyi uymuş ama kesinlikle bir bıyık olmalıydı.
Benzetmeler dışında çok başarılı bir fragman ve belliki filme ve aksiyon sahnelere baya emek verilmiş hatta bu sene çıkan Marvel’in Black Widow filmindeki aksiyon sahnelerinden çok çok daha iyi yani sinemaya izlemeye giderim diye düşünüyorum.
Ben de bu eleman niye bu kadar zengin diyorum.

Part time Sony övücüsü olarak çalışıyormuş demek :ehe:

Film için İyi para vermiyorlar ama gow mesajlarıma iyi para verdiler;)

Bari filmi gerçekten övseydim öyle diyeydin la şunu veya gow övdüğümde falan diyeydin:artiz:
İçten içe övmek istemişsin de oyuncu seçimleri hoşuna gitmemiş.

Bu arada biz Pc halkı Gow değil Bloodborne istiyoruz.

Son düzenleme:
Vallahi seni etiketleyecektim de diğer forum üyelerine ayıp olmasın demiştim. Tom Holland'ı her yere koymasalar mı artık ya. Aksiyon olayını iyi beceriyorlar zaten ama oyun başka ne tür şeyler sunuyordu mesela? Atıyorum bulmaca vardır belki. (İnan hiç bilmiyorum.) O tarz bir yorumunu da alayım seni bulmuşken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık