Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

O gerçekçilik çok da iyi olmamış bence. Yağmurda belli bir satıcı arıyorum, kim bilir nereye saklandı diye yarım saat etrafta dolanıyorum. Gerçekçiliği işleyeceksen oynanabilirlik oranını artırarak işleyeceksin.
Bence tam aksine oynanabilirliği arttırıyor. Gerçekçilik seviyesi RDR2 gibi hantallık üzerine kurulu olmadığı sürece her türlü gideri var.. Ki ben o hantallığı da seviyordum. Oyuncu da bi zahmet biraz arasın araştırsın. Sürekli yaşayan şehirler istiyoruz yaşayan şehir öyle olur. Günümüz de olsa satıcının kaçtığı yeri de gösterir zaten ama oyun eski.

Rol yapma oyununu simülasyona çevirmenin mantığı yok da yine de şehrin yaşadığını görmek daha iyi hissettiriyor. Şehir yaşamasa bile içinde en azından bi grup npcye hayat verseler o bile yeter.

Fallout New Vegas'ta beni en çok üzen şey adamın görevini yapıyorum. Askerini kurtarıyorum, çocuğunu kurtarıyom artık neyse görevi tamamlar tamamlamaz adam kayboluyor ortalıktan ara ki bulasın. Buldun mu da bot gibi alakasız şeyler söyleyip duruyor. 0 tatmin.

Hele bi de görev alanında bitenler onlar zaten hepten boş. Aldığın adamla muhabettin olmuyor bir daha. :/

Gameplay zehir etse de kingdom come deliverance’ı beğenmiştim ben o konuda. Halk senin yaptıklarına çok gerizekalıca tepki veriyor olsa da sen karışmadığında baya normal yaşıyorlar.

günlük bi hayat vardı. Hatta göstermişlerdi bi adamın boş zamanı varsa mesela önce tavern’a gidiyordu, o gün orda çok npc varsa yani kalabalıksa npc bunu gördükten sonra dönüp balığa gidiyordu. Doğal bi şekilde yaşam oluşuyordu bu yüzden.

Hava durumuna falan tepkiler de iyiydi, dışarda olanlar, yolculukları, birbirleriyle muhabbetleri falan da fena değildi. Yaptıkları işler, boş zamanları, yeme içme saatleri falan hoşuma gitmişti benim.

bu oyun da iyi sayılmazdı bu konuda. Ama RPG diye geçinen çoğu AAA oyundan iyiydi bu konularda.

Samurai Jack'i almamak için kendimi zor tutuyorum. Şöyle biraz oynansın yorumları görelim diye bekliyorum. Umarım güzel keyifli bir oyundur da alıp Aku'yu dilediğimce tokatlayabilirim. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık